$
מכשירים ומדריכים

חדש ממוטורולה: Moto G - סמארטפון עילית ב-179 דולר בלבד

עם מעבד בן ארבע ליבות ומסך 4.5 אינץ' איכותי, צפוי הטלפון להיות אלטרנטיבה מעניינת עבור לקוחות מכשירי קטגוריית הביניים. לטענת מוטורולה, תעשיית הסלולר מאלצת מאות מיליוני צרכנים לרכוש מכשירים סוג ב'

עומר כביר 18:4713.11.13

מוטורולה מוביליטי, חברה בת של גוגל, חשפה הערב (ד') את המוטו G - סמארטפון חדש שמשווק כמכשיר זול אך איכותי. מחירו של המכשיר בארה"ב, בלי חוזה, מתחיל ב-179 דולר.

הטלפון כולל מסך HD בגודל 4.5 אינץ' ברזולוציית 1,280 על 720 פיקסל (צפיפות של 326 פיקסלים לאינץ', ממוצעת למדי), מעבד בן ארבע ליבות סנאפדרגון 400 של קוואלקום במהירות 1.2 גיגה-הרץ ומבחר של 19 צבעים לגב המכשיר.

 

מכשיר המוטו G מכשיר המוטו G

 

כדי לאפשר את המחיר האטרקטיבי, הותקנה במוטו G מצלמת 5 מגה-פיקסל ללא התקני ייצוב תמונה פיזיים ומרחב האחסון שלו מתחיל ב-8 גיגה-בייט. הטלפון החדש מריץ את גרסה 4.3 של אנדרואיד, אך החברה מבטיחה כי ניתן יהיה לשדרג אותו לגרסת אנדרואיד החדשה, 4.4, בתחילת 2014.

 

 

המוטו G יהיה זמין למכירה כבר השבוע בברזיל ובמדינות נבחרות באירופה ובתוך כמה שבועות יגיע לחלקים לקנדה, לכל אירופה ודרום אמריקה ולחלקים מאסיה. ארה"ב, במפתיע, נמצאת רק בגל ההשקה השלישי, ביחד עם הודו, המזרח התיכון ומדינות נוספות באסיה, שיגיע בתחילות ינואר.

 

עיצוב פשוט ונקי, בעל אפשרויות התאמה אישית נרחבות בדומה למוטו X עיצוב פשוט ונקי, בעל אפשרויות התאמה אישית נרחבות בדומה למוטו X

 

בארה"ב יימכר הטלפון דרך אתר מוטורולה מוביליטי בעלות של 179 דולר לגרסת 8 גיגה-בייט ו-199 דולר לגרסת 16 גיגה-בייט וכן דרך ספקיות סלולר וקמעונאים.

 

מוטורולה: מחיר לא צריך להיות סיבה לרכישת סמארטפון גרוע

 

“תעשיית הסמארטפונים מאלצת מאות מיליוני צרכנים לקנות מכשירים סוג ב'”, נכתב בפוסט בבלוג הרשמי של מוטורולה מוביליטי. “זאת, מכיוון שצרכנים חסכנים לא רוצים לשלם 600 דולר או יותר לסמארטפוני עילית וצריכים לבחור בין שתי אפשרויות גרועות. הראשונה, לקנות סמארטפונים חדשים וזלים שעושים שימוש בטכנולוגיה סוג ב'. השנייה, לקנות גרסאות 'מוזלות' של מוצרי פרימיום שהושקו לפני שנתיים או שלוש שנים וכבר התיישנו".

 

"אנחנו חושבים שצריכה להיות אפשרות טובה יותר...מחיר לא צריך למנוע ממישהי להחזיק בסמארטפון טוב באמת".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x