$
אפליקציות

שוטף פלוס אנדרואיד: אוסף אפליקציות ליזמים ולעסקים קטנים

יזמות עסקית היא הבסיס לכל כלכלה בריאה. בעידן המובייל יש אפליקציות שמאפשרות לכם לנהל את העסק דרך הסמארטפון - מרשת חברתית לעסקים ועד הוצאת חשבוניות

רפאל קאהאן 16:1620.07.13

הסמארטפון מציג יתרונות מעולים ליזמים ולבעלי עסקים קטנים. ישנן אפליקציות רבות שמאפשרות לייעל את ניהול העסק והלו"ז. מבין מאות ואף אלפי אפליקציות, בחרנו להביא לכם את אלו שמתאימות ליזם הישראלי. לצערנו, אפליקציות רבות מתואמות לעבודה רק באנגלית או בעולם הרחב - אולם חיטוט ברחבי הרשת העלה בחכתנו מספר אפליקציות שבהחלט יעשו לכם את החיים יותר קלים.

Yammer: רשת חברתית לעסקים

 

yammer yammer

 

לאלו מכם שחושבים שרק לינקדאין היא רשת חברתית לעסקים, הרשו לי להציג לכם את Yammer. מדובר על רשת חברתית שנקנתה על ידי מיקרוסופט ושמותאמת לצרכים של עסקים וארגונים. היא אמנם מיועדת לחברות גדולות, אך יש לה גם גרסה חינמית שמתאימה מאוד לעסק קטן שמעוניין לשמור על קשר עם העובדים שלא דרך פייסבוק. היא מאובטחת, ומכיוון שהיא שייכת למיקרוסופט יש לה תמיכה מלאה בכל תוכנות אופיס וניתן להסתנכרן דרכה עם אאוטלוק. היא מציעה אפליקציות לסמארטפונים שמאפשרות לכם לנהל את הרשת החברתית של העסק גם בנייד.

 

זמינות (חינם לגרסה הבסיסית): אייפון, אנדרואיד, ווינדוס פון, בלקברי

 

CamScanner: צילום מסמכים מהסמארטפון

 

camscanner camscanner

 

עניין חשוב ליזמים, הוא היכולת לצלם את המסמכים ללא זמינות של מכונת צילום. אני זוכר לא מעט מקרים בהם רציתי לצלם מסמך כלשהו ומכונת הצילום הייתה תפוסה/יקרה/מקולקלת או פשוט לא קיימת. האפליקציה הזו מחליפה למעשה את מכונת הצילום, ומניסיון היא עושה זאת היטב, והכי חשוב ב-ח-י-נ-ם. היא תומכת ב-PDF ומאפשרת לכם לשתף את הקבצים במייל או בשירותי אחסון ענן כגון BOX, גוגל דרייב או דרופבוקס. בנוסף היא מאפשרת למי שמעוניין לפתוח חשבון פרימיום שמבטל את הפרסומות ומאפשר להוסיף שטח אחסון של שני גיגה-בייט.

 

זמינות (חינם לגרסה הבסיסית, 19 שקל לגרסת הפרו באנדרואיד ו-19.90 לגרסת הפרו באייפון): אייפון, אנדרואיד

 

הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים: כל המידע לעסק ישירות מהנייד

 

אפליקציית הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים אפליקציית הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים

 

הסוכנות לעסקים קטנים ובינונים במשרד הכלכלה, השיקה אפליקציה סלולארית למכשירי אנדרואיד ואייפון, המכילה מגוון כלים לעסק וליזם. האפליקציה החדשה מרכזת את כלי הסיוע של הסוכנות בתחומים השונים: קרנות, הלוואות, מענקים, תוכניות ייעוץ והכשרה, מדריכים מקצועיים ומאפשרת לבצע בדיקות ראשוניות להיתכנות כלכלית באמצעות מחשבון תמחור מוצר, מחשבון תכנית עסקית ומחשבון תזרים מזומנים.

 

זמינות (חינם): אייפון, אנדרואיד

 

InCall Recorder & Voice: טייפ מנהלים והקלטת שיחות

 

InCall Recorder & Voice InCall Recorder & Voice

 

כלי העבודה העיקרי של כל יזם הוא הטלפון, או השיחות שאתם מנהלים עם ספקים, לקוחות או שותפים. האפליקציה הזו היא בעצם תחליף לטייפ המנהלים הוותיק והיא מאפשרת בנוסף להקליט את השיחות שאתם מבצעים בסמארטפון. היתרון שלה הוא בכך שהיא חינמית לחלוטין ושהיא עושה זאת ביעילות ובפשטות. בנוסף היא מתפקדת כרשמקול כך שניתן להקליט איתה ישיבות, ראיונות או רעיונות. היא קיימת רק לאנדרואיד בגלל ההתעקשות הקטנונית של אפל לא לאפשר גישה לשיחות לאפליקציות צד-שלישי.

 

זמינות (חינם): אנדרואיד

 

iFreeLance: ניהול חשבונות מכל מקום

 

iFreeLance iFreeLance

 

החלק המעצבן והמעיק של כל עסק הוא ניהול החשבונות. תוכנות להנהלת חשבונות יש למכביר, אבל לרוב אין להן אופציה לשימוש מהנייד. חברת iFreeLance אמנם לא השיקה אפליקציה במובן הקלאסי של המלה, אך היא מציעה גרסת מובייל לתוכנת ניהול החשבונות שלה שזמינה בגרסתה הבסיסית בחינם. האפליקציה עובדת דרך הדפדפן של המכשיר כך שהיא ניתנת לשימוש על מגוון רחב של מכשירים. היא מאפשרת לכם להוציא חשבוניות, לרשום הוצאות והכנסות ולקבל גישה לדוחות השונים של העסק ללא צורך במחשב. על מנת להפעיל אותה עליכם להשתמש גם בתוכנת iFreeLance.

 

זמינות (חינם): iFreeLance
בטל שלח
    לכל התגובות
    x