שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אפליקציות

Potto: הגרלת לוטו בינלאומית בחינם, בסמארטפון שלכם

אפליקציה חדשה מאפשרת לגולשים מכל העולם להשתתף בהגרלת לוטו כאשר התשלום הוא צפייה בסרטונים פרסומיים. הפרסים הגדולים ביותר מגיעים בשלב זה לעשרות אלפי דולרים

נמרוד צוק 13:5514.07.13
אפליקציית מובייל קוריאנית חדשה בשם Potto מביאה קונספט חדש לעולם ההימורים באינטרנט: מדובר בהגרלת לוטו בינלאומית שהכניסה אליה אינה כרוכה בתשלום - אלא בצפייה בחמישה סרטוני פרסומת למשחקי מובייל. הפרסים נעים בין כמה עשרות דולרים לזוכי המקום הרביעי ועד עשרות אלפי דולרים למקום הראשון.
לאחר הצפייה בסרטונים, המשתמש בוחר רצף מספרים (בדומה להגרלת לוטו רגילה) או מבקש מהאפליקציה להגריל עבורו רצף אקראי. פעם בשבוע נערכת ההגרלה, שמשודרת בלייב ברשת ונערכת בשיטה המסורתית של כדורים צבעוניים ועליהם מספרים שמעורבבים במיכל שקוף, מתוכם נבחרים שמונה כדורים אקראיים. את ההגרלה מנחה דמות של פינגווין כחול גדול - סמל החברה.

 

 

אפליקציית Potto אפליקציית Potto

 

שליש מההכנסות - לצדקה

 

הכנסות החברה מגיעות מיצרניות המשחקים שרוכשות את זמן האוויר, כאשר 50% מהרווחים מועברים לזוכים, 30% נתרמים לארגוני צדקה בדרום קוריאה והשאר נותר בידי החברה. הגרסה הראשונה יצאה לאחרונה לאייפון, ובקרוב אמורה לצאת גם גרסה למכשירי אנדרואיד.

 

מייסד החברה, מנצ'ול קו, הסביר ל-The Next Web כי בניגוד לאפליקציות הלוטו הקיימות שפעלו כגרסה ניידת להגרלות מקומיות קיימות, הוא רצה ליצור הגרלה גלובלית - ולמרות שכרגע 80% מהטראפיק של החברה מגיע מקוריאה, הוא מאמין כי למשתמשי החברה יצטרפו בקרוב אנשים רבים מסין, יפן ומדינות אחרות. בעתיד מתכננת החברה להוסיף קטגוריות וידאו נוספות כמו מוזיקה, סרטים וסרטונים לימודיים.
 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x