$
חדשות טכנולוגיה

מיקרוסופט תשקיע מיליארד דולר במשחקים ל-Xbox One

ענקית התוכנה הבטיחה שקונסולת המשחקים החדשה שלה תזכה ל-15 משחקים בלעדיים בשנה הראשונה להשקתה. המטרה: להיערך למלחמה בפלייסטיישן 4 של סוני על כיסם של הגיימרים

הראל עילם 16:3330.05.13
מיקרוסופט עומדת להשקיע למעלה ממיליארד דולר במחלקת המשחקים שלה, על מנת לפתח קו של כותרים שמיועדים לקונסולת ה-Xbox One. כך דיווח אמש (ד') OXM, מגזין אקסבוקס רשמי שמופץ בבריטניה.

בין השאר, התקציב מיועד להשקעה בפיתוח משחקים בסטודיו שבבעלות החברה, וכן רכישה של כותרים אחרים והשגת הסכמי הפצה בלעדיים. ניתן גם להניח שחלקו ילך לעודד מפתחים עצמאיים לפתח משחקים לקונסולה ולחנות משחקי הפנאי אקסבוקס ארקייד, אם כי החברה לא פירטה על התוכניות שלה בתחום הזה.

 

Call of Duty: Ghosts, אחד המשחקים הראשונים שיושקו לקונסולה Call of Duty: Ghosts, אחד המשחקים הראשונים שיושקו לקונסולה

 

לא ברור על פני איזו תקופה התקציב הזה יפרס, אבל מדובר בהשקעה משמעותית וחריגה עבור החברה - שללא ספק כבר מתכוננת למלחמת השיווק מול הפלייסטיישן 4, שלראשונה תצא באותה שנה כמו קונסולת ה-Xbox החדשה.

 

החברה כבר הודיעה כי הקונסולה החדשה תזכה ל-15 כותרים חדשים ובלעדיים בשנה הראשונה להשקתה, אחד מהם משחק הפעולה העתידני Quantum Break מבית חברת Remedy, הידוע בזכות סדרת מקס פיין. משחקים אחרים הם כותרים חדשים בסדרת Forza.

 

זאת מעבר למשחקים מרובי פלטפורמות שיזכו לתכנים בלעדיים ל-XBOX One, כגון Call of Duty: Ghosts וסדרת משחקי הספורט החדשים מבית חברת EA.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x