$
אפליקציות

כלכליסט TV

עד שגוגל גלאס יגיעו: האפליקציות שייצרו עבורכם מציאות רבודה

לא צריך לחכות למשקפי גוגל: יישומי מציאות רבודה יאפשרו לכם לחפש בתי עסק באמצעות המצלמה, להכיר את הכוכבים ולקחת את הסלון לחנות הרהיטים

רפאל קאהאן 09:5911.05.13

האפשרויות הטמונות במשקפי גוגל גלאס החזירו את אופנת המציאות הרבודה לקדמת הבמה.

 

מפתחים רבים הצליחו להציג פתרונות יצירתיים בעזרת הטכנולוגיה הזו - מדפדוף בסביבה עבור דרך פתרון לעיוורי צבעים וכלה בריהוט הבית, המציאות הרבודה מספקת מידע באופן המשתלב בטבעיות בסביבה המיידית שלנו. אז עד שגוגל גלאס יהפכו למוצר מדף, הבאנו לכם מספר יישומים שיאפשרו לכם ליהנות מכלי מציאות רבודה כבר היום.

 


 

Wikitude: דפדף לי מציאות

 

אפליקציית מציאות רבודה אשר מספקת דפדפן למציאות. מה זה אומר? האפליקציה מוסיפה למסך הסמארטפון פריטי מידע על מקומות מסביב, מאפשרת למצוא מקומות כגון מסעדות או בתי עסק, ואפילו לשחק משחקים.

 

Wikitude Wikitude

 

זמינות (חינם): iOS, אנדרואיד, ווינדוס פון 8, בלקברי

 

DanKam: הצבע האמיתי

 

עיוורון צבעים הוא כינוי לתופעה בה אדם אינו יכול להבחין בצבעים שונים. האפליקציה מאפשרת למקסם את הרוויה של צבע, מה שמאפשר לאלו שסובלים מעיוורון צבעים לראות אותם. הפתרון מתבסס על שינוי של הגדרות תצוגת התמונה.על פניו היא מספקת פתרון מצויין לאלו שסובלים מהמחלה.

 

DanKam DanKam

 

זמינות: iOS (במחיר 11.9 שקל)

 

SnapShop Showroom: להסתובב עם איקאה בכיס

 

הבעיה העיקרית כשאתם באים לבחור פריטי ריהוט לבית, היא שלא ניתן לקחת את החדר איתכם לחנות. האפליקציה הזו תאפשר לכם לבחור מתוך רשימה של פריטים של מותגים פופולריים כגון איקאה ופשוט להדביק אותם על המסך במקום המיועד. כמובן שאחר כך ניתן להזמין את הפריט הנבחר או פשוט לקחת אותו מהחנות.

 

SnapShop Showroom SnapShop Showroom

 

זמינות (חינם): iOS

 

Sky Map: צייר לי את השמיים

 

את האפליקציה הזו פיתחו בגוגל והיא מתפקדת כמפה אינטארקטיבית של גרמי השמיים. בגדול זהו פלנטריום שלם בתוך הסמארטפון שלכם. אתם יכולים למשל למצוא בעזרתה את כוכב הצפון או את הדובה הגדולה. היא מתאימה במיוחד לחובבי אסטרונומיה ואסטרולוגיה, אך גם סקרנים ימצאו בה אפליקציה חינוכית מהמעלה הראשונה.

 

SkyMap SkyMap

 

זמינות (חינם): אנדרואיד

 

Google Goggles: הסבא של המשקפיים

 

הגוגלס או בשמה האייפוני גוגל search הינה עוד אפליקציה מבית היוצר של ענקית מנועי החיפוש. היא מאפשרת לכם לחפש כל פריט שתצלמו במסגרת השירותים של גוגל. למשל תוכלו לבקש תרגום של שלט ברחוב בגוגל טרנסלייט או לקרוא ברדקוד של מוצר ולקבל עליו את המידע מתוך גוגל. שימושי ביותר.

 

Goggles Goggles

 

זמינות (חינם): iOS, אנדרואיד

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x