$
חדשות טכנולוגיה

מטריקס רוכשת את חברת אבטחת המידע 2BSecure ב-20 מיליון שקל

לא צפויים שינויים ארגוניים בחברה בעקבות הרכישה ואלון מנצור ימשיך לכהן כמנכ"ל 2BSecure

מאיר אורבך 10:1528.10.12

מטריקס מרחיבה פעילותה בתחום אבטחת המידע ורוכשת את חברת 2BSecure תמורת 20 מיליון שקלים. העסקה מורכבת מסך של 16.3 מיליון שקל שישולמו לחברה ועוד 3.5 מיליון שקלים הון עצמי. החברה הוקמה לפני כתשע שנים על ידי אלון מנצור ואיליה יודיאל ומעסיקה כ-75 עובדים. אלון מנצור ימשיך לכהן

כמנכ"ל החברה. לא צפויים שינויים ארגוניים בחברה בעקבות הרכישה. 

 

2BSecure הינה ממובילות תחום אבטחת המידע בארץ, והיא מעניקה מגוון שירותי אבטחת מידע לארגונים גדולים רבים בישראל, ומספקת למגוון לקוחותיה פתרונות אבטחת מידע מתקדמים בתחום הייעוץ והאינטגרציה. סל השירותים של החברה כולל, בין היתר: ביצוע סקרים וביקורות, ביצוע מבחני חדירה, הדרכות והעלאת מודעות, ייעוץ, תכנון, יישום והטמעה של פתרונות אבטחת מידע ותקשורת. כן מספקת החברה שירותים ייחודיים של אבטחת מידע בענן ושל מכירה ושירותי אינטגרציה סביב פתרונות אבטחת מידע ותקשורת מאובטחת של היצרנים המובילים בעולם בתחומים אלה.

 

מוטי גוטמן, מנכ"ל מטריקס: "בעידן הסייבר, בו נושא אבטחת מידע ממוקם בראש סולם העדיפויות של לקוחותינו, החלטנו לצרף לשורותינו את החברה המובילה בסל הפתרונות והשירותים שלה לתחום זה".

 

אלון מנצור, מנכ"ל 2Bsecure: "בשנה האחרונה, עם הגידול במתקפות הסייבר, תחום אבטחת המידע עבר לקדמת הבמה. ההתמודדות עם האתגרים החדשים דורשת סוגי פתרונות וסוגי ספקים אחרים, עם מגוון רחב יותר של יכולות, שאינן בתחומי אבטחת המידע הקלאסיים".

 

מנצור הדגיש כי בעקבות רכישת החברה ע"י מטריקס היא מתעתדת לתגבר את מערך כח האדם המקצועי שלה, כדי לתת מענה לצרכים הגוברים של לקוחות החברה.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x