$
חדשות טכנולוגיה

מיקרוסופט תחלק לכל עובדיה טאבלטים, טלפונים ומחשבים חדשים

לקראת ההשקה של מערכת ההפעלה החדשה, 94,000 העובדים של מיקרוסופט יקבלו במתנה טאבלט סרפס, טלפון ווינדוס 8 פון ומחשבי עבודה עם מסכי מגע. העובדים קראו: "באלמר הוא האופרה ווינפרי החדש!"

הראל עילם 10:5314.09.12
מיקרוסופט מתכוונת לחלק טאבלט מסדרת סרפס מתוצרתה לכל 94 אלף עובדיה ברחבי העולם. כך דיווח אמש (ה') הבלוג גיקוויר, על בסיס מקורות בכנס העובדים השנתי, המתנהל כעת במטה החברה ברדמונד, באזור סיאטל. ככל הנראה, מדובר בדגם הזול יותר של סרפס, המבוסס על ווינדוס 8 RT.

 

בנוסף, החברה מתכוונת לעדכן את הטלפונים החכמים בידי העובדים לטלפון המבוסס על מערכת ההפעלה ווינדוס פון 8 - ב-2010, מיקרוסופט חילקה מכשירי ווינדוס פון 7 לכל העובדים. כמו כן, היא תשדרג את מחשבי העבודה והמחשבים האישיים של כל העובדים לווינדוס 8, מערכת ההפעלה החדשה שתושק בכל העולם בסוף אוקטובר הקרוב כחלק מההשקה הגדולה בהיסטוריה.

 

מחשבי העבודה גם יקבלו מסכי מגע. אחד מעובדי החברה אמר בתגובה בפייסבוק, שצוטטה על ידי "פורבס": "פגישת העבודה הכי. טובה. ביקום". אין ספק שחלוקת מאות אלפי מכשירים לעובדים תסייע למיקרוסופט לעמוד ביעד שלה - 400 מיליון מכשירי ווינדוס חדשים בתוך כשנה.

 

 

טאבלט הסרפס החדש של מיקרוסופט. יגיע לכל העובדים טאבלט הסרפס החדש של מיקרוסופט. יגיע לכל העובדים צילום: בלומברג

 

בתעשייה, רבים מכנים את החלוקה המסיבית של מכשירים והטבות לעובדים כ"רגעי אופרה", כאזכור לתוכניות הטלוויזיה שבהן אופרה ווינפרי חילקה פרסים לאורחים - סטיב ג'ובס החל עם המנהג כאשר חילק לכל עובדי אפל מכשירי אייפון ב-2007. המהלך אז עלה לחברה יותר מ-12 מיליון דולר. מספר עובדים במיקרוסופט אמרו אמש: "באלמר הוא האופרה החדש!"

 

ההכרזה, שעדיין לא בוצעה באופן רשמי, מתייחסת גם לעובדים בישראל - מיקרוסופט מפעילה בארץ את אחד משלושת מרכזי הפיתוח האסטרטגיים שלה וגם מרכז מכירות גדול. החברה מעסיקה כ-800 איש בארץ. לפי הדיווחים, מיקרוסופט ישראל צפויה להשיק בקרוב את קונסולת המשחקים אקסבוקס 360 בארץ וסטיב באלמר, מנכ"ל החברה העולמי, יבקר בישראל בתחילת נובמבר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x