$
מכשירים ומדריכים

סמסונג גלקסי טאב מכר מעל 2 מיליון יחידות מאז ההשקה

הטאבלט של סמסונג החל להימכר בנובמבר, וכרגע הוא מחשב הלוח היחיד שזוכה לנתח שוק משמעותי מול האייפד. דיווח: הגרסה הבאה - עוד החודש

שי ענבל 16:4130.01.11

סמסונג ממשיכה לתת פייט לאייפד: על פי עיתון קוריאני שניתח את נתוני דו"ח הרבעון הרביעי של החברה, עולה כי נמכרו מעל 2 מיליון יחידות של טאבלט האנדרואיד סמסונג גלקסי טאב, שהחל להימכר ברחבי העולם בנובמבר האחרון.

 

למרות ההצלחה, עדיין מדובר בנתח שוק קטן בהרבה מזה של

האייפד, שמכר 7.33 מיליון יחידות ברבעון הרביעי, ובסך הכל כ-15 מיליון מאז השקתו באפריל. בסמסונג יכולים להתנחם בכך שכיום הם היחידים שמצליחים לרשום נתח שוק משמעותי בהשוואה לטאבלט של אפל, לפחות עד שמכשירים נוספים יגיעו לשוק.

 

לפי דיווח בבלוג Electornista, ייתכן שאחד מהמכשירים הללו יהיה סמסונג גלקסי טאב 2: על פי לוח הזמנים של תערוכת MWC בברצלונה, שדלף לבלוג, החברה תציג ב-13 בפברואר את הגרסה הבאה של הטאבלט.

 

בנוסף נמסר כי החברה תציג בתערוכה את הסמארטפון Galaxy S 2: סמארטפון האנדרואיד שמכר למעלה מ-10 מיליון יחידות בשנה שעברה, ושעל בסיסו יוצר ה"גוגל פון" נקסוס S,מכשיר הנקסוס האחרון, צפוי לזכור לשדרוג חומרה משמעותי.

 

על פי דיווחים שלא אושרו, הוא יכלול מסך 4.3 אינץ', מעבד בעל שתי ליבות, ומצלמת 8 מגה-פיקסל. נתוני החומרה של הגלקסי טאב 2 טרם ידועים, אולם ככל הנראה, בין אם המכשיר יהיה בגודל 7 אינץ' או 10 אינץ', הוא יריץ את Honeycomb, גרסת מערכת ההפעלה אנדרואיד המותאמת לטאבלטים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x