• תפריט
אפליקציות

מי צריך SMS? ארבעה יישומי מסרים מידיים לסמארטפונים

לשלוח הודעות בחינם, להחליף תמונות במסנג'ר ולבצע שיחות וידיאו וטקסט במגוון מכשירים. האפליקציות שישאירו אתכם מחוברים

שי ענבל 18:0226.11.10

כל העדכונים, הכתבות והמדורים של טכנולוגי - לפייסבוק שלכם

 

1. כמו SMS - רק בחינם

יישום WhatApp לאנדרואיד יישום WhatApp לאנדרואיד

 

WhatsApp Messenger היא אפליקציה שמאפשרת לשלוח מסרים לבעלי סמארטפונים, בדומה להודעות SMS - באייפון ההודעות מתקבלות באמצעות טכנולוגיית ה-Push, ובסמארטפונים אחרים פשוט נשלחת התראה לטלפון. עלות השימוש במסרוני השירות היא כמובן חינמית, למעט התשלום על הגלישה עצמה. בנוסף לטקסט ניתן גם לשלוח תמונות, סרטוני וידיאו קצרים וקטעי קול. תכונה נחמדה נוספת היא שניתן למצוא משתמשים אחרים ב-WhatsApp פשוט על ידי הקשת מספר הטלפון שלהם, מתוך רשימת אנשי הקשר שלכם בטלפון.

 

היישום זמין להורדה לפלטפורמות: אייפון, בלקברי, אנדרואיד ונוקיה.

 

מחיר: 0.99 דולר עבור האייפון. חינם עבור כל השאר

 

2. כל החשבונות תחת קורת גג אחת

 

+IM היא ללא ספק הדרך הטובה ביותר לנהל את חשבונות המסרים המידיים שלכם. היא תומכת ב-Google Talk, מסנג'ר של מיקרוסופט, הצ'אט של פייסבוק וסקייפ ואחרים, כמו MySpace, AIM ויאהו.

 

הממשק של +IM קל ואינטואיטיבי, ותומך בשליחת הודעות טקסט בזמן אמת ובהוספת עשרות אייקונים לצ'אט, כמו גם בצ'אט מרובה משתתפים (בשירותים התומכים בכך, כמו המסנג'ר). עם זאת, לא ניתן לשלוח קבצי תמונה או וידיאו, או לראות מתי הצד השני מקליד את הודעתו. התוכנה תומכת בריבוי משימות באייפון בצורה מוצלחת יותר מכל מתחרותיה, ואף שומרת את היסטוריית השיחות.

 

האפליקציה קיימת עבור אייפון, אייפד, בלקברי, פאלם, אנדרואיד, וינדוז מובייל, טלפונים פשוטים (ג'אווה) ונוקיה. בנוסף, קיים גם יישום רשת לדפדפן.

 

מחיר: חינם עם פרסומות, בין 9.99 ל-39.95 דולר לגרסה ללא פרסומות

 

3. לשלוח שיחות טקסט, ולבצע שיחות בין מנויים בחינם

 

גם אפליקציית Nimbuzz מאפשרת להתחבר למגוון שירותי מסרים מידיים מהטלפון הסלולרי, כמו המסנג'ר, גוגל טוק, Facebook Chat ו-ICQ. בנוסף, ניתן באמצעותה גם לבצע שיחות קוליות (VoIP) דרך שירותים התומכים בכך, כמו גוגל טוק או פרוטוקול נימבאז עצמו. כל מה שצריך לעשות הוא להוסיף איש קשר שיש לו חשבון Nimbuzz, ולאחר מכן תוכלו להתקשר אליו בכל מצב (גם בחיבור WiFi וגם בחיבור 3G) ולדבר ללא עלות, ממש כמו בסקייפ.

 

חברת נימבאז מפיצה גם שירות בשם NimbuzzOut, שמאפשר לבצע שיחות לחו"ל (בקווים נייחים וניידים) בתעריף מוזל.

 

Nimbuzz תומכת בריבוי משימות וקבלת הודעות ושיחות גם כשהאפליקציה אינה פועלת, וכך בשליחת קבצי וידיאו ותמונה בצ'אט.

 

אפליקציית Nimbuzz לאייפון אפליקציית Nimbuzz לאייפון

 

היישום זמין להורדה לאייפון, בלקברי, אנדרואיד וטלפונים פשוטים (ג'אווה). כמו כן קיימת גם תוכנה ל-PC ולמק, ויישום רשת לדפדפן.

 

מחיר: חינם

 

4. VoIP, צ'אט, וידיאו ורשתות חברתיות גם

 

Fring לנוקיה Fring לנוקיה
Fring הישראלית היא אחת מחלוצות השילוב בין VoIP למסרים מידיים בסמארטפונים. על אף שהיא כבר לא מאפשרת להוסיף את חשבון הסקייפ (לשיחות ולצ'אט) באפליקציה שלה לסמארטפונים כבעבר, עקב סכסוך בין החברות, היא עדיין מהטובות מסוגה בשוק. היא תומכת במגוון רחב של שירותים - ממסנג'ר, דרך פייסבוק ואפילו טוויטר (לקבלת הודעות DM ו-Mentions).

 

באמצעות התוכנה תוכלו, לנהל צ'אט, שיחה קולית או שיחת וידיאו עם אנשי הקשר בשירותים התומכים בכך בחינם (גוגל טוק, מסנג'ר, פרינג). בנוסף ניתן גם להשתמש באפליקציה כדי לעקוב אחרי עדכוני רשתות חברתיות ולכתוב סטטוסים.

 

פרינג תומכת בשיחת וידיאו גם עם מכשירים בעלי מצלמה קדמית, כמו האייפון 4 או מכשירי נוקיה ואנדרואיד השונים. לשיחות וידיאו למספרים נייחים וקוויים תוכלו להשתמש בשירות FringOut, שבדומה ל-NimbuzzOut מתחרה בסקייפ ומציעה תעריפים זולים במיוחד לחו"ל.

 

יישום Fring זמין להורדה לאייפון, אנדרואיד, נוקיה, וינדוז מובייל וטלפונים פשוטים (ג'אווה).

 

מחיר: חינם

 

כתבות נוספות:

 

5 אפליקציות אנדרואיד בתשלום ששווה להוריד

 

לגלות את הרשת: ארבע אפליקציות אייפון להפגת השיעמום

 

קבלו את כל החדשות והמדריכים לסמארטפונים לתיבת המייל
בטל שלח
    לכל התגובות
    x