$
אינטרנט

AOL תרכוש את טקראנץ'

AOL תצטייד באתר הטכנולוגיה המשפיע כדי "להציע תוכן איכותי, אמין ומקורי" תוך שמירה על עצמאות מערכתית. סכום העסקה לא דווח

יוסי גורביץ 19:0628.09.10

AOL דיווחה היום על כוונתה לרכש את TechCrunch, המפעילה את רשת אתרי האינטרנט המתמחים בחדשות טכנולוגיה, מידי הבעלים הנוכחי מייקל ארינגטון. "הרכישה היא הרחבת האסטרטגיה של AOL להפוך למובילה גלובלית של יצירה, הפקה ואספקה של תוכן איכותי, אמין ומקורי לצרכנים", מסרה AOL. טקראנץ'

ישמור על העצמאות המערכתית ובסיסו יישאר בסן פרנסיסקו שבקליפוניה כחטיבה בבעלות מלאה של AOL. התנאים הפיננסים שלהעסקה לא דווחו.

 

הבלוגר אום מאליק שמוקדם יותר דיווח על העסקה המתגבשת, ציין שבשנה האחרונה התמקדה האסטרטגיה העסקית של AOL ביצירת תוכן, ושהחברה מחפשת זה זמן בלוג טכנולוגי משפיע לרכישה. AOL כבר רכשה בעבר את חברת הבלוגים Weblogs Inc., שמפעילה בין השאר את הבלוג החשוב Endgadget, והבוקר (ג') נודע כי החברה רוכשת את הסטארט-אפ הישראלי 5min, שפיתח פלטפורמה להפצת סרטונים באתרי תוכן.

 

ארינגטון הצליח להפוך את טקראנץ' מבלוג לחברה רווחית, ששואבת את הכנסותיה מפרסומות בבלוג, אבל בעיקר מכנסים שההשתתפות בהם עולה סכומים ניכרים. הבלוג וואליוואג ציין, עם זאת, ששמועות על מכירת טקראנץ' הופרחו בשלוש השנים האחרונות – ושהן צברו תאוצה מאז הקיץ האחרון, בשל היעדרותו של ארינגטון ממשרדי החברה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x