שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אינטרנט

טאמבלוגים שכדאי להכיר

חמישה בלוגים חלוצים שכבר מנצלים הפוטנציאל שבטאמבלר

שי רינגל 15:0224.08.10

Newsweek
הטאמבלוג של ניוזוויק הטאמבלוג של ניוזוויק

 

"ניוזוויק" היה גוף התקשורת הראשון שהבין את כוחה של הרשת החדשה. אחד מעובדי "ניוזוויק", מארק קואטני, הצליח להפוך את הטאמבלר של המגזין לרלבנטי ומצליח במיוחד. קואטני, אגב, עבר לאחרונה לטאמבלר, שם הוא מנהל מחלקה שעוזרת לכלי תקשורת לפתוח שם בלוג.

 

(לטאמבלוג של ניוזוויק)

 

Garfield

 

אחד מהבלוגים הראשונים בטאמבלר שהפכו לתופעת רשת. בכל יום מועלה הסטריפ היומי של גארפילד שמתפרסם בעיתונים ברחבי העולם, רק עם טוויסט: גארפילד כלל לא מופיע בו. כך מתקבל למעשה קומיקס חדש העוסק רק בג'ון, הבעלים של החתול המפורסם, שמדבר בעיקר אל עצמו.

גארפילד בלי גארפילד גארפילד בלי גארפילד

 

(לטאמבלוג "גארפילד בלי גארפילד")

 

Toper Chris

 

טופר כריס, אחד מעובדי טאמבלר, מצליח להדגים את הקו המנחה שהרבה מאוד בלוגים בטאמבלר הולכים אחריו: אסוציאטיביות ושילוב בין התוכן האישי לבין ציטוט פוסטים מבלוגים אחרים (פעולה המכונה רה־בלוגינג). כך, מתקבל בלוג שאין לו כותב אחד אלא קהילה שלמה שעומדת מאחוריו.

 

(לטאמבלוג של טופר כריס)

 

Copy Cats

 

בלוג בטאמבלר יכול לשמש גם כמקום להשמעת מוזיקה. במקרה הזה מדובר אך ורק בקאברים. אותם הגולשים מוזמנים לשלוח לאתר, וכמעט מדי יום מועלים לבלוג שירים חדשים. הממשק הפשוט מאפשר לרעיון אחד קטן להפוך לבלוג שיכול לפעול לנצח.

 

(לטאמבלוג המוזיקלי "Copy Cats"

 

Selleck Waterfall Sandwich

 

הבלוג הבא מוקדש אף הוא לנושא אחד בלבד - הזוי ככל שיהיה - ומציג אך ורק עיבודי תמונה המכילים את השחקן טום סלק, מפל מים וסנדוויץ'. כדי לשמור על הבלוג מעניין ומקורי, בכל תמונה יש סוגים שונים של של שלושת המרכיבים הללו. מעריצי הבלוג אף יצרו לו חולצה רשמית.

 

(טום סלק, מפל מים וסנדוויץ')

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x