$
פטנטים וקניין רוחני

קריאה נעימה: הושק הספר (האלקטרוני) העברי הראשון

ניופאן וסטימצקי השיקו היום את הספר האלקטרוני הראשון שקורא עברית. מחיר הכותרים בחנות יהיה נמוך בכ-50% מהמחיר הקטלוגי שלהם. הספר האלקטרוני עצמו יעלה 1,399 שקלים. המכשיר ייצא לחנויות בחודש הבא

עומר כביר 11:4527.05.10

מהפכת הספר האלקטרוני בישראל נכנסת להילוך גבוה: ניופאן וסטימצקי השיקו היום, בשיתוף עם "ידיעות טכנולוגיות", את evrit - ספר אלקטרוני עברי - וחנות ספרים דיגיטליים מקוונת שתספק לו תכנים. הספר האלקטרוני, שיוצע למכירה ביוני, עתיד לעלות 1,399 שקל.

 

המכשיר יכלול מסך

מגע E-ink (דיו אלקטרונית, מסך המדמה בצורה מוצלחת קריאה מנייר ללא הריצודים שמאפיינים מסכי LCD) בגודל 6 אינץ' עם זיכרון של 1.2 ג"ב, המאפשר לאחסן יותר מ-2,000 כותרים. חריץ הרחבה מאפשר לחבר כרטיסי זיכרון מסוג Micro SD בנפח של עד 32 ג'יגה (Micro SD/Micro SDHC).

  

את הספרים הדיגיטליים ניתן יהיה להוריד מחנות מקוונת, ולהעבירם למכשיר באמצעות WiFi או חיבור USB. הספרים יאובטחו ויוצפנו ע"י חברת NDS. בנוסף, המכשיר יאפשר שמיעת מוזיקה וספרי אודיו בפורמט MP3. כן כולל המכשיר את כל המאפיינים שניתן למצוא בספרים אלקטרוניים אחרים, כגון שמירת סימניות או כתיבת הערות.

 

החנות כוללת רשימה מכובדת של הוצאות לאור: כתר, עם עובד, ידיעות ספרים, קשת, אחוזת בית, עליית הגג, בבל, מטר, פן, גרף, אסטרולוג, סימנים וטל מאי. בשלב ההשקה יהיו בחנות 250 ספרים, של סופרים דוגמת יורם קניוק, עמוס עוז, הרלן קובן, מאיר שלו ורם אורן.

 

ספרים שנרכשו בחנות יהיו זמינים לקריאה רק על המכשיר, ולא ניתן יהיה להעביר אותם אף למכשירי evrit אחרים. ניתן יהיה להעביר לספר האלקטרוני קבצי ספרים בפורמטים דוגמת PDF או epub, שאינם מוגנים בזכויות יוצרים. 

 

מחיר הכותרים בחנות יהיה נמוך ב-40% עד 50% מהמחירים הקטלוגי שלהם. הספר האלקטרוני עצמו יעלה 1,399 שקלים, כשבשלב ההשקה יוענק זיכוי בסך 400 שקל לרכישת ספרים בחנות המקוונת. המכשיר יוצע למכירה ב-1 ביוני, הן דרך החנות המקוונת והן בסניפי סטימצקי.

 

לאתר הספר האלקטרוני החדש לחצו כאן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x