$
אייפוניסט

פאוורמט הישראלית מציגה: מטען אלחוטי לאייפון

כך זה עובד: טוענים את משטח הטעינה, מניחים עליו את האייפון, והמכשיר נטען ללא צורך בחיבור הטלפון עצמו לחשמל. ערכה הכוללת נרתיק ייחודי לאייפון, משטח טעינה ושקע AC נמכרת ב-69 דולרים

כתב כלכליסט 10:1925.05.10
חברת פאוורמט (Powermat) הישראלית, אחת החלוצות בתחום טכנולוגיית הטעינה האלחוטית, הודיעה על השקת מטען ייחודי למכשירי האייפון.

 

מדובר במטען קטן, שתופס נפח קטן מאוד. יש להטעין את משטח הטעינה קודם לשימוש, ולאחר מכן להניח את האייפון עליו, והוא ייטען ללא צורך בחיבור
הטלפון עצמו לחשמל. המכשיר מאפשר חיבור לשקע הסינכרון של הסלולר, כך שניתן לעדכן אותו תוך כדי טעינה. ערכה הכוללת נרתיק ייחודי לאייפון, משטח טעינה ושקע AC נמכרת ב-69 דולרים.

 

פאוורמט השיקה בסוף 2009 מטען אלחוטי אוניברסלי מתקפל, המאפשר טעינה של שלושה סלולרים בו זמנית. המכשיר נחשב להצלחה ועד פברואר 2010 נמכרו כ-750 אלף יחידות שלו.

 

תחום ההטענה האלחוטית חווה התעוררות בשנים האחרונות: בפברואר דווח כי מיקרוסופט החלה לפתח משטחי הטענה אלחוטיים משלה, ובאוגוסט 2008 הציגה אינטל אבטיפוס של מטען אלחוטי שמסוגל לטעון גאדג'טים הנמצאים במרחק של עד כמטר מהמטען. להערכת אינטל, ניתן יהיה בעתיד לשלב את המטען במשטחי עבודה, כגון שיש המטבח, כך שאפשר יהיה להטעין את המכשירים פשוט על ידי הנחתם עליהם.  

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x