$
אייפוניסט

עובד של אפל שכח בפאב את האייפון הבא - וזה נחשף

אחד מהאנשים בפאב לקח אותו, ובסופו של דבר הוא נמכר תמורת 5,000 דולר לבלוג טכנולוגי שמיהר לסקר את החידושים

סוכנויות הידיעות 13:5520.04.10
הפעם הראשונה בה הציבור נחשף למוצר חדש מבית היוצר של אפל, היא בדרך כלל כשהוא נמצא בידיו של סטיב ג'ובס במהלכו של אירוע השקה מתוכנן היטב. אבל הדור הרביעי של מכשיר האייפון נחשף בטעות לאחר שעובד של אפל שכח את המכשיר בפאב.

 

בלוג הטכנולוגיה גיזמודו (Gizmodo) מדווח שגארי פאוול בן ה-27 השאיר את המכשיר החדש על כיסא בבר Gourmet Haus Staudt, לא לפני שהספיק לעדכן את דף הפייסבוק שלו מהמכשיר "בירה גרמנית יותר טובה ממה שחשבתי". משם הוא התגלגל לידיו של אדם אחר במקום שמיהר למכור אותו תמורת 5,000 דולר לבלוג. המחדל התרחש מכיוון שעל אף שמוצרי אפל זוכים לשמירה הדוקה לפני השקתם, החברה מאפשרת למהנדסי התוכנה לבחון את המכשירים מחוץ למעבדות.

 

מבדיקה ראשונה עולה שהמכשיר החדש הוא בעל קצוות מרובעים וחלקו האחורי שטוח ונראה שהוא מיוצר מסוג של זכוכית קרמית שתעניק קליטה טובה יותר, כמו כן המסך עצמו משופר, חיי הסוללה ארוכים יותר והוא בעל מצלמה מלפנים שניתן להשתמש בה לשיחות וידאו.

 

אפל עתידה להשיק את הדור הרביעי של המכשיר כבר בקיץ הקרוב, כנראה בתחילת יוני. בינתיים עורכי הדין של אפל דרשו את החזרת המכשיר, בקשה שבבלוג אומרים שישמחו למלא.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x