$
טכנולוגיה עסקית

הוט על דחיית משרד התקשורת לקבלת הרשיון: "נערער למשרד התקשורת על ההחלטה"

משרד התקשורת דחה את בשלב זה את בקשת החברה להפוך גם לספקית שירותי אינטרנט, כחלק מתכניתה להפוך לקבוצת תקשורת בעלת מגוון שירותים

אסף גלעד 17:0924.03.10

מפלה לתוכנית העסקית של HOT, באופן זמני לפחות. משרד התקשורת דחה בשלב זה את בקשתה להפוך גם לספקית אינטרנט (ISP), כחלק מתכניתה להפוך לקבוצת תקשורת בעלת מגוון שירותים. הוט הגישה למשרד התקשורת תכנית עסקית וזו נדחתה משיקולים שאינם ידועים.

 

מהוט נמסר כי "במשרד התקשורת יד ימין איננה מבחינה במעשיה של יד שמאל. לפני כשלושה שבועות הוגשה תוכנית עסקית מסודרת לאגף הכלכלה במשרד, וזאת לבקשת מנכ"ל המשרד. על כן החלטת המשרד תמוהה ומרמזת יותר מכל על מכלול האינטרסים הבוחשים בעניין זה. הוט מתכוונת לפנות למשרד ולערער על החלטה זו"

 

משרד התקשורת התנגד למתן הרשיון לאספקת אינטרנט להוט טרם השתלט עליה פטריק דרהי. אלא שבעקבות המהלך שמוביל איל התקשורת הצרפתי, מסתכל המשרד בחיוב על הוט כקבוצת תקשורת כוללת. הבקשה הנוכחית של הוט לא התקבלה ככל הנראה בגלל שיקולים פרטניים וזמניים ולא כהחלטה עקרונית.

  

הוט לא מתכוונת לוותר על הפכיתה לקבוצת תקשורת שתתחרה בזו של בזקבשליטת אלוביץ' או פרטנרבשליטת בן-דב. לאחר שהשלים פטריק דרהי את רכישת השליטה בהוט ומירס, חסרה לו עדיין פעילות אספקת אינטרנט, שתתחרה בסמייל 012 של אלוביץ'.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x