$
אינטרנט

מיקרוסופט שדרגה את בינג

הודיעה על שורת שדרוגים ניכרים למנוע החיפוש שלה, תוך דגש על שידרוגים לשירות המפות שלו

יוסי גורביץ 11:1203.12.09
מיקרוסופט הודיעה אמש (ד') על שורה של שדרוגים למנוע החיפוש שלה, בינג. עיקר השדרוגים הם לשירות המפות של בינג, שזמין בעיקר למשתמשים בארה"ב.

 

השיפור העיקרי הוא שמשתמשים יכולים כעת לצפות בצילומי רחובות או צילומי לוויין של כ-100 ערים גדולות בארה"ב. המעבר בין המפות,
הצילומים וצילומי הלוויין תואר על ידי אתר הטכנולוגיה סינט כ"חלק מאד". כדי להשתמש בפיצ'ר הזה, שיהיה זמין החל מהיום, צריך המשתמש להתקין את Silverlight, הפלטפורמה המתחרה בפלאש של מיקרוסופט.

 

שדרוגים אחרים למפות מאפשרים למשתמש, עם הקלקה על מבנה, לראות תמונות שלו (אם ישנן), ובמידה שמדובר במוזיאון – גם לעבור לאתר המציג את התמונות שבתוכו. באמצעות שירות התמונות Photosynth שלה, מתכוונת מיקרוסופט להציג על המפות תמונות שזוהו כשייכות למקום באמצעות geotagging. כמו כן יוכלו המשתמשים לראות ציוצי טוויטר שמקורם באזור שהם בוחנים, וזאת באמצעות שיתוף פעולה בין מיקרוסופט וטוויטר.

 

שדרוג נוסף לבינג הוא Entity Cards: כאשר המשתמש מחפש מידע על ישות מוכרת (למשל, זמר מפורסם או עיר), התוצאה הראשונה של בינג תהיה "כרטיס" שיכיל מידע רלוונטי על הישות. למשל, חיפוש אחרי להקה יציג את התמונה הרשמית שלה, ביוגרפיה מקוצרת שלה, ואת האתר שלה; חיפוש אחרי עיר יציג תמונה מרכיזת ממנה, מידע עדכני על מזג האוויר בה, ומידע דמוגרפי על האוכלוסיה, אם הוא זמין. הפיצ'ר הזה זמין כעת.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x