$
אינטרנט

PayPal מאפשר מעתה להעביר כספים לחשבון בנק ישראלי

האפשרות היא חלק ממהלך של פייפאל לחזק את הפעילות בישראל, שבמסגרתו אף הוקמה נציגות בארץ. העברות כספים של עד 1,000 שקל יהיו כרוכות בעמלה של 8 שקלים, והעברות של 1,000 שקל או יותר יתבצעו ללא עמלה כלל

עומר כביר 20:5812.11.09

שירות PayPal מאפשר מעתה להעביר כספים ממנו לחשבון בנק ישראלי. מדובר בחלק ממהלך של פייפאל, שנמצא בבעלות אתר המכירות הפומביות איביי, לחזק את הפעילות שלו בישראל. במסגרת המהלך, שהחל לפני כמה שבועות, הוקמה נציגות מקומית של השירות, שבראשה עומד עודד זהבי, לשעבר סמנכ"ל

היחידה הבינלאומית של לאומי קארד.

 

האפשרות לשייך חשבון בנק ישראלי לשירות התשלומים נוסף לפני ימים ספורים. אחרי הזנת פרטי החשבון, הכוללים את שם הבנק ומספרו, מספר הסניף ומספר החשבון. לאחר מכן, ניתן להעביר סכומים שהצטברו בשירות אל חשבון הבנק בישראל.

 

העברות כספים של עד 1,000 שקל יהיו כרוכות בעמלה של שמונה שקלים, ואולם העברות כספים של 1,000 שקל או יותר יתבצעו ללא עמלה כלל. בנוסף, מחזיקי כרטיסי ויזה יכולים להעביר כספים לזכות כרטיס האשראי, בעלות של 22 שקל לפעולה. הכספים יזוכו בחשבון הבנק או בכרטיס בתוך שלושה עד שבעה ימי עסקים.

 

מדובר בשירות חיוני ביותר לישראלים שמשתמשים בפייפאל כשירות סליקה, למשל לצורך מכירת פריטים באיביי. עד היום, נאלצו ישראלים אלו לנקוט בדרכים עקלקלות על מנת להעביר את הכסף שהצטבר בפייפאל לחשבון הבנק שלהם. ואולם כעת, הם יכולים לעשות זאת בלחיצת כפתור.

 

השירות החדש עתיד להגדיל את האטרקטיביות של פייפאל בעיני אתרי מסחר מקוונים, ובפרט אתרים קטנים אשר מעוניינים בשירותי סליקה פשוטים, זולים ומאובטחים. מדובר במהלך שמחזק את מעמדה של פייפאל בשוק המקומי, ומהווה איום על מתחרים בתחום, דוגמת שירות התשלומים של פורטל וואלה, וואלה-פיי.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x