• תפריט
חדשות טכנולוגיה

בנק לאומי ישיק אפליקציה לאייפון

האפליקציה תאפשר לקבל מידע על מצב החשבון, לבצע פעולות ולאתר מכשירי כספומט קרובים. כל הפעולות יהיו מאובטחות

עומר כביר 15:5927.08.09
השוק הפיננסי בישראל נכנס לאייפון: בנק לאומי עתיד להשיק בקרוב אפליקציה ייעודית לטלפון הסלולרי של אפל. האפליקציה תהיה זמינה
בנק לאומי באייפון בנק לאומי באייפון
להורדה בחנות האפליקציות לאייפון, לקראת השקת המכשיר בישראל בחודשים הקרובים.

 

האפליקציה תאפשר ללקוחות הבנק לקבל מידע על מצב חשבון העובר ושב שלהם ועל פעילותם בשוק ההון, וכן לבצע פעולות במטבע ישראלי ובשוק ההון. במקביל, באמצעות האפליקציה יוכלו הלקוחות לאתר מכשירי כספומט סמוכים ולהזמין שיחת טלפון מבנקאי שיתקשר אלינו חזרה, במקום לעבור דרך מענה קולי ולהמתין בתור.

 

אייל בירן, ראש אגף בנקאות ישירה בלאומי, מציין שבפיתוח האפילקציה הושם דגש על רמת אבטחה גבוהה. "מערך המחשוב של הבנק, בראשות יצחק מלאך, עבד בכפוף להנחיות אבטחה מידע של אפל, ודאג ליישום רמת אבטחה גבוהה".

 

בירן הוסיף: "האפליקציה היא חלק ממהלך לאומי דיגיטל, שנועד להרחיב את פעילות הלקוחות בערוצים הישירים, ומדגים את החדשנות העסקית של הבנק".

 

האפליקציה פותחה בשיתוף עם חברת מטריקס. "בפיתוח שמנו דגש על חוויית משתמש, וניסינו לנצל באופן הטוב ביותר את היכולות של האייפון", מספר רן רייכברג, מנהל חטיבת מטריקס מוביליטי. "אחד מהחידושים שהצגנו הוא גרפים תלת-ממדיים, שמאפשרים להתמקד בחלקים שונים מהם באמצעות מסך המגע של המכשיר".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x