• תפריט
המדריך

איך לסנכרן את אאוטלוק עם גוגל

השילוב המנצח: לסמן מיילים שקראתם באאוטלוק להופיע כמיילים שנקראו גם בג'ימייל, לעדכן כל שינוי בגוגל קלנדר גם בלוח השנה של אאוטלוק, ולערוך מסמכים בגוגל דוקס ישירות מתוכנות אופיס

רן יניב הרטשטיין 18:0918.08.09

ג'ימייל הוא אחד משירותי האימייל הנפוצים ביותר, וגוגל קלנדר הוא אחד מיומני הפגישות המקוונים הנפוצים ביותר. מכיוון שאוטלוק היא תוכנות ניהול המידע האישי הפופולרית ביותר, אין דבר טבעי יותר מאשר לשלב בין כל אלו וליהנות מהטוב שבכל העולמות.

 

סנכרון אימיילים

 

לסנכרון האימיילים שלכם עם ג'ימייל ואאוטלוק, יש ראשית כל להגדיר את החיבור לג'ימייל באאוטלוק.

 

בתוך ג'ימייל, לחצו על Settings, ולאחר מכן על Forwarding and POP/IMAP. סמנו את השורה Enable IMAP, ולחצו על Save Changes. לאחר מכן, באאוטלוק, פתחו את התפריט Tools ובחרו את האפשרות Account Settings, ולחצו על New. מלאו את הגדרות החיבור לג'ימייל לפי ההוראות באתר התמיכה של ג'ימייל.

 

אחרי שתגדירו את חשבון הג'ימייל שלכם באאוטלוק, האימיילים שלכם יסונכרנו אוטומטית בשני הצדדים. אימיילים שתקראו בג'ימייל יופיעו כאימיילים שנקראו באאוטלוק; אם תתייקו אימיילים בג'ימייל, הם יופיעו באותן התיקיות גם באאוטלוק.

 

יצירת חשבון אימייל חדש באאוטלוק יצירת חשבון אימייל חדש באאוטלוק צילום מסך

 

סנכרון יומן הפגישות

 

לסנכרון יומן הפגישות בין גוגל קלנדר לאאוטולוק, השתמשו ב-Google Calendar Sync, תוכנה חינמית לחלונות. היא תומכת בסנכרון דו-כיווני בין אאוטלוק לגוגל קלנדר, כך שכל השינויים שתעשו בגוגל קלנדר יופיעו באאוטלוק, וכל השינויים שתעשו באאוטלוק יופיע בגוגל קלנדר.

 

אחרי ההתקנה, הזינו את שם המשתמש והסיסמה שלכם, ובחרו את שיטת הסנכרון והתדירות. Google Calendar Sync תפעל ברקע ותסנכרן את היומנים שלכם - אין צורך לקבוע הגדרות נוספות.

 

Google Calendar Sync Google Calendar Sync צילום מסך

 

סנכרון אנשי קשר

 

גוגל לא מציעה פתרון חינמי לסנכרון אנשי קשר עם אאוטלוק.

 

Google Apps Sync, חלק מחבילת Google Apps שעולה 50 דולר בשנה לכל משתמש, מאפשרת לעבוד עם אאוטלוק מול Google Apps כאילו היה זה שרת Exchange, וכך מאפשרת סנכרון מלא של כל התכונות של אאוטלוק, וגישה לתכונות רבות שלא זמינות ללא שרת Exchange מלא. KiGoo, תוכנת סנכרון שעולה 10 דולר לשנה, מאפשרת לסנכרן יומני פגישות ואנשי קשר עם אאוטלוק.

 

להעברה חד פעמית של אנשי הקשר מג'ימייל או מאאוטלוק, מלאו את ההוראות במדריך זה באתר של מיקרוספט.

 

Plaxo: סנכרון רב-כיווני

 

Plaxo הוא שירות חינמי שתומך בסנכרון רב-כיווני עם כמה תוכנות שונות, ביניהן יומן הפגישות ורשימת אנשי הקשר של גוגל ויאהו, ת'אנדרבירד, אאוטלוק, וטלפונים סלולריים רבים. למרות שהסנכרון של Plaxo כרוך במקרים רבים בבעיות תאימות רבות, תוכלו להשתמש בו אם שיטות הסנכרון האחרות לא מספיקות לכם.

 

OffiSync: לסנכרן בין אופיס לגוגל דוקס

 

אם כבר סנכרנתם את ג'ימייל וגוגל קלנדר עם אאוטלוק, למה לא לסנכרן גם את גוגל דוקס עם שאר התוכנות של אופיס? OffiSync היא תוכנה חינמית בגרסת בטא, שמאפשרת לערוך מסמכים בגוגל דוקס ישירות מתוך התוכנות השונות של אופיס 2007.

 

OffiSync מוסיפה לתוכנות של אופיס 2007 סרגל כלים נוסף שמאפשר לפתוח ולשמור מסמכים לגוגל דוקס, לחפש במסמכים, וכן להוסיף למסמכים קטעים מהרשת בקלות, ישירות מתוך אופיס. OffiSync גם תומכת באפשרויות השיתוף של גוגל דוקס, ומאפשרת שיתוף מסמכים ועבודה משותפת מתוך אופיס 2007. 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x