שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
המדריך

מדריך וידיאו: מערכת הפעלה חדשה בלי לוותר על הישנה

במדריך "שתי מערכות הפעלה על מחשב אחד" הראינו איך באמצעות תוכנת הווירטואליזציה VirtualBox תוכלו להתקין מערכת הפעלה נוספת ותוכנות חשודות בלי לסכן את המחשב. לאור בקשות הגולשים, ההסבר המפורט - עכשיו גם בווידיאו

"וירטואליזציה", היא היכולת להפעיל כמה מערכות הפעלה על מחשב אחד באותו הזמן, כך שמחשב אחד מאכלס, למעשה, כמה מחשבים שונים. מדריך זה מתאר יצירה של מחשב וירטואלי באמצעות התוכנה החינמית VirtualBox, והתקנה של חלונות XP בתוכו.

 

VirtualBox פועלת בכל מערכות ההפעלה הנפוצות. משתמשי מקינטוש ולינוקס יכולים להשתמש בה כדי להפעיל תוכנות של חלונות או כדי לגלוש לאתרים שפועלים רק עם אינטרנט אקספלורר. אפשר להשתמש בה כדי לנסות את ויסטה בלי לוותר על XP, או ליצור מחשב וירטואלי לבדיקת תוכנות ומשחקים מבלי להשפיע על המחשב הראשי.

 

מכיוון שהסביבה הווירטואלית מופרדת לגמרי מהמחשב הראשי שבתוכו היא פועלת, אפשר להתקין בתוכה תוכנות חשודות או לגלוש לאתרים מפוקפקים ללא חשש. וירטואליזציה כמעט ולא כרוכה בפגיעה בביצועים של המחשב, ואפשר להשתמש בה גם באופן קבוע. כמו כן, מכיוון שכל הסביבה הווירטואלית היא פשוט כמה קבצים על המחשב, אפשר לגבות אותה בקלות על ידי העתקת הקבצים האלה.

 

למידע נוסף על וירטואליזציה, קראו את המדריך "שתי מערכות הפעלה על מסך אחד".

 


(לצפייה במדריך ביוטיוב)

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x