$
חדשות טכנולוגיה

מנכ"ל סלקום לעובדים: "הניחו כי האפשרות לייבא את האייפון לא נעלמה מעינינו"

במכתב שנועד לנציגי השירות של החברה התייחס לראשונה עמוס שפירא לסוגיית האייפון: "כל אחד מכם בוודאי שואל את עצמו – 'ומה עם סלקום?' בשל רגישות העניין, לא אוכל, בשלב זה, להשיב לכם תשובה ברורה"

אמיר טייג 15:3817.06.09

בעקבות סערת האיפון, אשר יושק בחודשים הקרובים ברשת פלאפון ופרטנר, הוציא מנכ"ל חברת סלקום עמוס שפירא, אשר החליטה לפי שעה שלא להשיק את המכשיר הנחשק ברשת שלה, הבהרה לעובדיו. המכתב יועד בעיקר לנציגי השירות, אשר אמורים לתת מענה לשאלות אשר יופנו אליהם בנושא על ידי לקוחות סלקום.

"בוודאי קראתם היום, על כך שפרטנר ופלאפון חתמו עם חברת אפל על יבוא ושיווק מכשירי אייפון, החל מעוד מספר חודשים. כל אחד מכם בוודאי שואל את עצמו – 'ומה עם סלקום'", פותח עמוס שפירא את מכתבו.

 

"בשל רגישות העניין, לא אוכל, בשלב זה, להשיב לכם תשובה ברורה, עם זאת, חשוב לי לציין מספר דברים. סלקום היא חברת הסלולר המובילה בישראל, והצלחתנו לאחר ניידות המספרים הוכיחה שאנחנו יודעים לנווט את עסקינו בקור רוח, במקצועיות ובנחישות. כחברת הסלולר המובילה בישראל, אתם יכולים להניח, כי אפשרות יבוא מכשירי אייפון לישראל, לא נעלמה מעינינו בעבר ולא נעלמת מעינינו בהווה, כמו גם אפשרויות אחרות.

 

"אנחנו קיבלנו ונמשיך לקבל החלטות שקולות ומחושבות, כאשר טובת הלקוח והחברה עומדים לנגד עינינו. אני מניח שבשבועות הקרובים התמונה תהיה ברורה יותר. היו סמוכים ובטוחים שבכל דרך שתהיה בעתיד, סלקום תמשיך להוביל את שוק הסלולר בישראל". שפירא חותם את מכתבו בסיומת אישית "שלכם, עמוס".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x