$
אינטרנט

האקרים ישראלים פרצו לאתרים רשמיים באיראן ולבנון

הסלמה במלחמת ההאקרים הישראלים-מוסלמים. קבוצת האקרים ישראלית פרצה לאתרי ממשל איראניים ולאתר של הרשות הפלסטינית. קראו לאזרחי המדינות לפעול לשחרור גלעד שליט ולהתנער מהטרור

צמרת פרנט 09:5204.08.08

האקרים ישראלים פרצו אתמול (א') לשורת אתרים רשמיים של ממשלות איראן ולבנון ושל הרשות הפלסטינית, והחליפו את דף הכניסה לאתר בהמנון מדינת ישראל. מתחת להמנון פרסמו ההאקרים הישראלים קריאה לגולשים האיראנים והערבים להתנגד למדיניות התמיכה בטרור של ממשלותיהם, וכן קראו לשחרור גלעד שליט. בתחתית ההודעה חתמו ההאקרים הישראלים בכינויי הרשת שלהם.

 

בין האתרים שנפרצו, סמוך לשעה 7 בערב: אתר החברה לתעשייה בבושהר של משרד המסחר והתעשייה האיראני, אתר למחקרים אקדמיים באיראן, אתר האוניברסיטה הפתוחה בלבנון, אתר של אוניברסיטה נוספת בלבנון, אתר של בנק ביירות, אתר המשרד לענייני פנים ברשות הפלסטינית, אתר לקשרי חוץ של תנועת פתח ואתר האוניברסיטה הטכנולוגית בחברון.

 

הדף ששתלו ההאקרים באחד האתרים שנפרצו הדף ששתלו ההאקרים באחד האתרים שנפרצו

 

הקבוצה שהפילה את האתרים אתמול פרצה לפני כמה שבועות גם לאתר הזרוע הצבאית של החמאס, ולאתרים הישראליים של מפלגת בל"ד ומועדון הגדה השמאלית. בעקבות פריצות אלה, הותקפו לפני כשבועיים יותר מ-90 אתרים ישראליים, ובהם אתר חברת נביעות ואתר חברת אירוקה. האקרים ערביים פרצו בחודש יולי גם לאתר הבורסה, וכן לאתר הטכניון, שבו הציבו סרטון שמראה את ירי חייל צה"ל בפלסטיני כפות בנעלין.

 

האירוע האחרון מצטרף לשרשרת של "מלחמות ההאקרים" ברשת מאפריל. ה"מלחמות" מתנהלות בין חובבי מחשב ישראלים לחובבי מחשב במדינות ערב, כאשר כל קבוצה מנסה לפגוע באתרי אינטרנט ששייכים למדינת הקבוצה היריבה. הפריצה המפורסמת ביותר, שפתחה במסכת השחתות האתרים, היתה פריצתם את האקרים מאלג'יר לאתר בנק ישראל בחודש אפריל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x