$
אינטרנט

האקרים מרוקאים פרצו לאתר הטכניון

אתר השייך לפקולטה להנדסה ולניהול בטכניון נפרץ ובמקומו נשתל הסרטון המתעד ירי של חייל צה"ל על מפגין פלסטיני בנעלין. הקבוצה האחראית לפריצה עומדת גם מאחורי פריצות ל-90 אתרים ישראלים לפני כשבועיים

צמרת פרנט 16:0922.07.08
אתר השייך לטכניון נפרץ היום (ג') על ידי קבוצה של האקרים מרוקאים, ובמקומו נשתל סרטון שתיעד ירי של חייל צה"ל במפגין פלסטיני כפות בנעלין. הסרטון נחשף רק לפני יומיים על ידי ארגון "בצלם", ובעקבות חשיפתו נעצר החייל היורה.

 

מתחת לסרטון נכתב מסר לישראל: "הסרטון משמש עדות לכך שאתם פושעים ורוצחים חסרי רחמים. אתם יודעים שאתם טרוריסטים, אבל אתם מתכחשים לכך. התיעוד מהווה הוכחה כי מדובר באמת".

 

האתר שנפרץ, dori2.technion.ac.il, שייך לפקולטה להנדסה ולניהול בטכניון.

 

האתר שנפרץ. הפורצים אחראים גם לפריצת 90 אתרים ישראלים לפני כשבועיים האתר שנפרץ. הפורצים אחראים גם לפריצת 90 אתרים ישראלים לפני כשבועיים צילום מסך: dori2.technion.ac.il

 

מהטכניון נמסר כי "לא נפרץ שום אתר ראשי של הטכניון, בוודאי לא אתר של אחת הפקולטות. כן נפרץ אתר בפקולטה להנדסה תעשייה וניהול המשמש להוראת סטודנטים. הפריצה טופלה".

 

הקבוצה המרוקאית, Jurm-Team, אחראית גם לפריצה שאירעה לפני כשבועיים ליותר מ-90 אתרים ישראלים, בהם האתר של חברת נביעות, פניציה וחברת הנדל"ן ניאוסיטי. הפריצות לפני כשבועיים נעשו במחאה על פריצה של האקרים ישראליים לאתר הזרוע הצבאית של חמאס ולאתר מפלגת בל"ד.

 

לפני כשבוע תקפו האקרים ערבים את אתר הבורסה וגרמו להשבתתו למשך כשעה. לפני כשלושה חודשים הושבת אתר בנק ישראל למשך כמה ימים בעקבות מתקפה של האקרים מאלג'יריה.

 

עוד בנושא: הפריצות לאתרים - מיני ישראל-פלסטין של מעגל הדמים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x