$
אינטרנט

הערוץ החדש של גאידמק לציבור: פתח בלוג בתפוז

איש העסקים, שהצטרף לאחרונה לפוליטיקה עם מפלגתו "צדק חברתי", פתח בסוף השבוע בלוג ותקף את התקשורת ואת המשטרה

עידו קינן 17:5128.06.08

איש העסקים ארקדי גאידמק פתח בלוג באתר תפוז אנשים, בכתובת blog.tapuz.co.il/gaydamak. הבלוג נכתב בעברית רהוטה יחסית לזו שבפיו של גאידמק, ויש בו התייחסויות לגאידמק הן בגוף ראשון והן בגוף שלישי. לפיכך, אפשר להניח שאנשיו של גאידמק מעדכנים את הבלוג, ולא הוא עצמו.

 

גאידמק. התייחסויות בגוף ראשון ובגוף שלישי גאידמק. התייחסויות בגוף ראשון ובגוף שלישי צילום: צביקה טישלר
גאידמק מתראיין לא מעט בתקשורת הישראלית, אולם נראה שהוא מרגיש צורך במגרש ביתי בו יוכל לומר את כל אשר על לבו, בלי תיווך ובלי שאלות של עיתונאים. מספר סיבות עשויות להיות לפתיחת הבלוג בתזמון הזה, בהן חקירה משטרתית בנוגע למימון הקמת מחנה האוהלים בניצנים במלחמת לבנון השנייה לתושבי הצפון המופגזים, שימוע בנושא אחזקותיו ברדיו 99 לאור פעילותו הפוליטית, והבחירות הקרבות לרשויות המקומיות, שבהן צפויה להתמודד מפלגתו "צדק חברתי", שעשויה להתמודד גם בבחירות לכנסת.

 

"הבלוג הרשמי של ארקדי גאידמק" מופעל על ידי משתמש בכינוי "ארקדי גאידמק10" ("ארקדי גאידמק" היה תפוס?) הפוסט הראשון והיחיד, נכון לשבת אחרי הצהריים, פורסם ביום שישי ב-5:47 לפנות בוקר, והוא עוסק בביקורת של גאידמק כלפי התקשורת, המבקרת את פעולותיו הפילנתרופיות ואת המטרות שעומדות מאחוריהן, ואת חקירותיו על ידי היחידה הארצית לחקירות בינלאומיות של משטרת ישראל. "השבוע, מחלקת היחב"ל במשטרה, החלה לחקור כיצד מימנתי את ההוצאות של מחנה האוהלים בניצנים", נכתב שם. "בברור ניתן לראות כאן, מדוע נכון הדבר, שצדקה יש לתת בסתר. אחרת, היחב"ל יעניש אתכם".

 

נכון למועד כתיבת שורות אלה, יממה וחצי אחרי פרסום הפוסט, יש לו כבר יותר מ-350 תגובות. לזכותם של מפעילי הבלוג תיזקף העובדה שהם מאפשרים לפרסם תגובות שליליות, בהן כאלה שמשמיצות את גאידמק בצורה בוטה, כמו זו של הגולש "קרמפה", שכתב: "מישהו פה באמת מאמין שהמליונר הרוסי שלא יודע עברית בכלל כותב את זה? כמה עיוורים אתם אנשים? ברור שמכונת היחצנ"ות המשומנת של גאדמק הפיקה את הבלוג הזה. גאידמק שמנסה למכור את עצמו איזשהו מושיע, רובין הוד ממש. אז רק תדעו שמושיעים למיניהם לא נעשים מליונרים מעסקאות נשק עם כל הפושעים והרוצחים האכזריים ביותר באפריקה ובעולם".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x