טורים

כל הסיבות להוריד את הדפדפן פיירפוקס 3

כדאי לכם להוריד את הגרסה השלישית של פיירפוקס משום שמדובר בדפדפן המוצלח ביותר בשוק, המקדש את נוחות השימוש ומאפשר לכם לבטא את אישיותכם, הרגליכם ואת חוש הטעם שלכם

אורן הוברמן 09:0617.06.08
כדאי לכם להוריד את הגרסה החדשה של הדפדפן פיירפוקס, שתשוחרר לרשת הערב. לא בשביל לקחת חלק במהפכה החינמית, האנטי־חמדנית, שמורדת בכל מה שלימדו אותנו בעיתוני הכלכלה, ומוכיחה שיש יצירתיות, שאפתנות ויעילות מעוררת קנאה שאינם תולדה של תאוות בצע. לא בגלל סיפור ההצלחה מרעיד העולמות
הזה שמוכיח שקבוצת אנשים, בלי בוס, כסף ותרבות ארגונית נפוחה, יכולים לשנות את העולם רק בשביל ההנאה הכרוכה בכך.

 

אל תורידו אותה כדי לעודד את התחרות על שיפור איכותה של התוכנה הכי שימושית במחשב שלכם, ולא כמחאה על הדפדפן המיושן והצולע שמיקרוסופט דחפה לכם אחרי שחיסלה את כל המתחרים. גם לא בשביל להגיד לחברת התוכנה העשירה בעולם, שגם אנחנו - שצורבים תוכנות בניגוד לחוק, שנאבקים ללא הצלחה במנגנוני ההגנה של חלונות ומרגישים כמו הפראיירים הכי גדולים בעולם כשאנו משלמים בסוף מחיר מלא ומוגזם בשביל מערכת הפעלה איטית ומקרטעת - מפסיקים לשחק להם לידיים, וזה מתחיל בדפדפן ויגמר במערכת ההפעלה.

 

אל תתקינו אותה בגלל המסר שאומר שאנחנו קצת פחות אדישים וטיפשים מכפי שהיינו, וכבר לא נכנסים באותה קלות למכונה הצינית שעשתה את ביל גייטס לאיש העשיר בעולם. זו שמצד אחד נוזפת בנו על פיראטיות המונית של חלונות ואופיס בבתים, ומצד שני ממנפת למקסימום את משתמשיה הפיראטים באמצעות החברות, בתי הספר ומשרדי הממשלה (שמשלמים למיקרוסופט 16 מיליארד דולר בשנה כדי שבמשרדים יהיו לנו, בתשלום, בדיוק אותן תוכנות שפרצנו בבית).

 

אל תורידו אותה בגלל שאתם לא מוכנים שמישהו יקבע בשבילכם, או בשביל ההורים שלכם, מי יהיה מנוע החיפוש ודף הבית, וגם לא מסיבות אידיאולוגיות מרחיקות לכת כמו עד כמה חשוב שדלת הכניסה לאינטרנט לא תאבד לעולם את הניטרליות שלה.

 

כדאי לכם להוריד את הגרסה השלישית של פיירפוקס משום שמדובר בדפדפן המוצלח ביותר בשוק. הוא מקדש את נוחות השימוש, מצמצם למינימום את העבודה השחורה שכרוכה בגלישה יומיומית, מאפשר לכם לבטא את אישיותכם, הרגליכם ואת חוש הטעם שלכם, ובאופן כללי מספק חוויה שהיא הדבר הקרוב ביותר לאייפוד במחשב האישי שלכם. כל התוספות כבר בפנים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x