שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אינטרנט

וואלה מציעה תיבת דואר ללא מגבלת נפח

הפורטל מציע את שירות האימייל המקוון הראשון בעברית ללא הגבלת נפח. יאהו מציעה גם היא תיבה בלתי מוגבלת, אך לא בעברית. בג'ימייל מציעים 6.69 גיגה

עידו קינן ואורי סבח 12:4805.05.08

וואלה הודיעה היום (ב') כי שירות האימייל שלה שודרג, והיא תספק מעתה למשתמשים תיבה ללא מגבלת נפח. זהו שירות האימייל הישראלי הראשון המציע בחינם נפח אחסון ללא הגבלה.

 

עד עתה סיפקה וואלה תיבת דואר בגודל 5 גיגה. יאהו מציעה גם היא תיבה בלתי מוגבלת בגודלה, אך לא בממשק עברי.
שירות הג'ימייל של גוגל מציע עכשיו נפח ההולך וגדל בכל שנייה, ועומד כרגע על כ-6.69 גיגה.

 

ב-1 באפריל 2004 הכריזה גוגל כי תשיק את ג'ימייל, שירות אימייל חינמי עם תיבה של גיגה, נפח חסר תקדים באותה תקופה. בוואלה, שעבדו באותם ימים על שדרוג שירות האימייל שלהם, הרימו את הכפפה, ובסוף יוני אותה שנה הכריזו על נפח של גיגה למשתמשי שירות האימייל שלהם, עוד לפני השקת ג'ימייל. בהמשך הגדילו את נפח התיבה ל-5 גיגה, ובספטמבר 2007, תחת המנכ"ל החדש אילן ישועה, הושקה תיבה משודרגת אחרי שנה וחצי של עבודה והשקעה של כ-4 מיליון דולר.

 

לפי סקר של חברת TNS/טלסקר שנערך בחודש אפריל בהזמנת וואלה, כ-35% מבני 13 ומעלה משתמשים בתיבת הדואר של וואלה ככתובת אימייל עיקרית. כ-26% משתמשים בג'ימייל, 22% בתיבת הדואר של ספקי האינטרנט השונים, כ-3.5% משתמשים בהוטמייל וכ-3% משתמשים בתיבות של יאהו ופחות מ-3% משתמשים בתיבת האימייל של מקום העבודה.

 

דודו בקר, המשנה למנכ"ל וואלה, מסר כי לשירות האימייל של וואלה יש כיום למעלה מ- 2 מיליון משתמשים פעילים, שנכנסים לפחות פעם בחודש לתיבת הדואר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x