$
במה

אוהד נהרין פורש מהניהול האמנותי של בת-שבע: "אקדיש את עצמי ליצירה"

עם זאת ימשיך לשמש ככוריאוגרף הבית של הלהקה. את נהרין תחליף גילי נבות, שרקדה בלהקה בשנים 2008-1999 והיתה אסיסטנטית שלו. לדבריו, "בת-שבע מתנהלת ברמה הגבוהה ביותר. זה מאפשר לי להשתחרר מתפקידי כמנהל אמנותי"

מאיה נחום שחל 18:3513.07.17

אוהד נהרין פורש מהניהול האמנותי של להקת בת-שבע וימשיך לכהן ככוריאוגרף הבית של הלהקה. את נהרין תחליף גילי נבות (36) שרקדה בלהקה בשנים 2008-1999, היתה מנהלת החזרות ושימשה אסיסטנטית של נהרין בהוראת הרפרטואר שלו בארץ ובחו"ל.

 

 

 

"אני שמחה לאפשר לאוהד מרחב גדול ותומך ליצירה ומחקר שרק הוא יכול לעשות, נרגשת לצרף לשורותינו את גילי נבות וגאה שאנו זמינים ופתוחים לשינויים והתחדשות", אמרה מנכ"לית הלהקה דינה אלדור.

  

אוהד נהרין אוהד נהרין צילום: מיסטר גאגא

 

גילי נבות, המנהלת האמנותית החדשה של להקת בת שבע גילי נבות, המנהלת האמנותית החדשה של להקת בת שבע צילום: אסקף

 

 

נהרין (65) מנהלה האמנותי של להקת מחול בת-שבע מ 1990, הודיע על פרישתו מתפקיד המנהל האמנותי של הלהקה וימשיך בתפקידו ככוריאוגרף הבית של בת-שבע ויקדיש עצמו ליצירה ולמחקר הגאגא. "מזה כמה שנים אני חושב על מהות היחסים שלי עם הלהקה בטווח הארוך. לפני 27 שנים, כשהתחלתי את עבודתי בבת-שבע, מצאתי אותה במשבר זהות עמוק. כמנהל אמנותי הייתי מחויב למהפך. היינו צריכים לשנות את דרך החשיבה שלנו, את הדרך בה אנו רוקדים ולמה אנו רוקדים, לשנות את הערכים האמנותיים, ערכי ההפקה ואתיקת העבודה. כיום, בהנהגת דינה אלדור, מנכ"לית הלהקה, עדי סלנט, המנהלת האמנותית השותפה והצוות הנפלא של הלהקה, בת-שבע מתנהלת ברמה הגבוהה ביותר. זה מאפשר לי להשתחרר מתפקידי כמנהל אמנותי ולהקדיש את עצמי ליצירה, לרקדנים ולמחקר הגאגא", אמר נהרין.

 

נבות היא יוצרת, מורה בכירה לגאגא אשר סיימה בהצטיינות לימודי תואר ותעודת הוראה בחינוך למחול במכללת סמינר הקיבוצים. "אין לי ספק שעם גילי נבות, המצטיינת באיכויות הנדרשות לניהול, הלהקה משתכללת ותוכל להתמודד בהצלחה עם האתגרים שניצבים בפניה, חדשים כישנים", אמר נהרין.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x