$
המלצות לסופ"ש

מדברים על בואי: המלצות סופ"ש

שיח על יצירתו של דיוויד בואי, ספרייה עם אנשים במקום ספרים ונהרין מרקיד את ההמונים

מאיה נחום שחל, הילה דביר 08:4327.04.17

דיון: ערב עיון על יצירתו של דיוויד בואי במהלכו יוקרן הסרט הדוקומנטרי "דיוויד בואי: חמש השנים האחרונות". פרטים: חמישי, 16:00, האוניברסיטה הפתוחה קמפוס רעננה. הכניסה חופשית על בסיס מקום פנוי.

 

ספרות: בית הספר מוסררה יהפוך לספרייה חיה (Bio-Library), שתארח אנשים מקשת רחבה של דעות במטרה לשקף את ריבוי הזהויות בחברה הישראלית. במקום "לשאול" ספר מהספרייה, "שואלים" המבקרים מפגש אנושי אישי עם אנשים בעלי חוויית חיים ופרספקטיבה ייחודית. פרטים: חמישי, 19:00, מוסררה ירושלים. הכניסה חופשית. 

תיק של שקפק ב־120 שקל במקום 269 שקל תיק של שקפק ב־120 שקל במקום 269 שקל צילום: יחצ

 

מוזיקה: גלעד ויטל שמעון ורואי לוי מלהקת "שוטי הנבואה" יופיעו בחנות "האוס אוף מארלי". פרטים: שישי, 14:30, דיזנגוף סנטר תל אביב. הכניסה חופשית.

 

מופע: "פסנתר הזמן", מופע מוזיקלי לכל המשפחה עם אסי ישראלוף ואבי גרייניק. מסע הרפתקאות מוזיקלי משעשע על האנשים והאירועים ששינו את פני ההיסטוריה. שזור בשירים מקוריים מהקלאסיקה הישראלית. פרטים: שבת, 12:30, מועדון הגריי ביהוד. 73 שקל.

 

מחול: אוהד נהרין, מורי גאגא ואנשי להקת מחול בת שבע יקיימו שיעור גאגא המוני לקהל הרחב (מגיל 16 ומעלה). פרטים: שישי, 14:00, האנגר 11 נמל תל אביב. הכנסות האירוע ייתרמו לאגודה לזכויות האזרח. 55–60 שקל.

 

מכירה: יריד "טרנדה" במתחם התחנה בתל אביב מציע פריטי לבוש ואביזרים שנתרמו על ידי מעצבי אופנה מובילים כמו שני צימרמן, רונן חן, לילך אלגרבלי וחגית טסה. תתקיים גם תצוגת אופנה של קרייזי ליין. פרטים: חמישי־שבת, מתחם התחנה תל אביב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x