$
משפט

ענבל אור תישאר בדירה בגבעתיים עוד כחודשיים תמורת דמי שכירות

השופט איתן אורנשטיין אפשר לאור אורכה עד ה-15 באוגוסט בתנאי שתשלם 2 חודשי שכירות נוספים לכונס הנכסים, בסכום של 10,800 שקל

זוהר שחר לוי 09:0016.06.16
נשארת, בינתיים: בית המשפט המחוזי בתל אביב קיבל היום (ה') את בקשתה של יזמת הנדל"ן ענבל אור והתיר לה להישאר בדירה בגבעתיים עוד כחודשיים בכפוף לתשלומי דמי השכירות.

 

 

 

השופט איתן אורנשטיין אפשר לאור אורכה עד ה-15 באוגוסט בכפוף לתשלום 2 חודשי שכירות נוספים, בסכום של 10,800 שקל לכונס הנכסים, עו"ד איתן ארז.

 

ענבל אור עם עו"ד אילן בומבך (משמאל) ענבל אור עם עו"ד אילן בומבך (משמאל) צילום: עמית שעל

 

כזכור, בית המשפט המחוזי הורה לאור לפנות את הדירה עד לתחילת החודש, זאת על רקע טענות של עו"ד ארז לפיהן אור "פלשה לדירה" ברחוב הל"ה בגבעתיים. אור, המיוצגת על ידי עוה"ד אילן בומבך ואוריאל זעירא ערערה לבית המשפט העליון שאפשר ליזמת הנדל"ן לדחות את הפינוי בשבועיים.

 

בימים האחרונים פנתה אור לבית המשפט בבקשה להאריך את מועד הפינוי בניסיון, כך לטענתה, למנוע "נזק בלתי הפיך". עו"ד ארז התנגד לבקשה וציין כי לו תישאר יש לחייבה בסכום של כ-28 אלף שקל עבור שכירות והוצאות משפט והפקדת פיקדון נוסף בסכום של 10 אלף שקל. לעמדת הכנ"ר יש להיעתר לבקשתה של אור מטעמים הומניטאריים וצרכי ילדיה.

 

השופט אורנשטיין הסכים כי יש לדחות את מועד הפינוי "ולאפשר מגורים בדירה לאור ולילדיה לפרק הזמן המבוקש זאת גם בהינתן שמדובר בתקופה קצרה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x