$
אופנה

חדשות האופנה: תערוכה, מותג וחנות

מחווה למעצבים אמריקאים, קווי מוצרים חדשים לאדידס וחנות חדשה ברשת נעליים

הדס שואף 11:3117.11.09

בשבוע שעבר נפתחה במוזיאון האקדמיה לאופנה (FIT) בניו יורק תערוכה בשם אמריקן ביוטי - אסתטיקה וחדשנות באופנה, המתמקדת בפילוסופיה של היופי ומציגה עיצובים של מעצבים אמריקאים משמעותיים. התערוכה, שבה 90 מוצגים, ממוקמת בקומה התחתונה של המוזיאון ומציגה מקבץ של פריטים מרהיבים ביופיים. היא סוקרת את עבודת המעצב האמריקאי ומפריחה את המיתוס שלפיו הוא יוצר בעיקר בגדי קז'ואל ובגדים פונקציונליים, כג'ינס ובגדי ספורט.

 

אפשר למצוא בה עיצובים מתחילת שנות השלושים של המאה הקודמת ועד עיצובים עדכניים. קבוצת המעצבים שבחרו אוצרי התערוכה מציגה ספקטרום רחב של בגדים, בהם חדשניים ומתוחכמים המצליחים להישאר לבישים, לצד בגדי קוטור מוקפדים. בית האופנה הלסטון, שזכה בשנה האחרונה לתחייה מחודשת, מככב בתערוכה ומוצג כתמצית העיצוב האמריקאי, המשלב בהצלחה פונקציונליות וזוהר. עוד מפתיע לגלות כי המותג הצעיר רודארט, שמאחוריו עומדות האחיות Mulleavy, כבר נכנס לפנתיאון העיצוב האמריקאי וקיבל מקום של כבוד בתערוכה. פרטים: 7 ave at 27 street, עד 10 באפריל.

 

קולקציות באדידס. החורף מוצעים באדידס אוריג'ינלס, חנות הקונספט של המותג אדידס בישראל, שני ליינים חדשים, אחד לנשים ואחד לגברים. המותג הנשי הוא שיתוף פעולה בין אדידס למותג הלונדוני PPQ, השואב השראה מאופנת הרחוב. בין פריטי הקולקציה טוניקת סוודר בפסים שחור־לבן עם לוגו אדידס וטי שירט הנושאת את הלוגו המשותף של אדידס Originals ו־PPQ.

מגפיים של בינגו ב-2,290 שקל מגפיים של בינגו ב-2,290 שקל

 

הקו לגברים נקרא Five two 3 ומשלב אלמנטים מסורתיים של אדידס בעיצוב ובתרגום חדשני. בקולקציה גם דגמי הנעליים סטאן סמית, פורום, ניצה וסמבה. הבגדים כוללים סווטשירט קפוצ'ון וקרדיגן ספורטיבי. בקבוצה זו השתתפו אמני רחוב צעירים שיצרו את האיורים המודפסים על הפריטים.מחירים: 200–800 שקל; שינקין 11 תל אביב והילל 14 ירושלים.

 

חנות חדשה לבינגו. רשת הנעליים הוותיקה בינגו, המחזיקה שלוש חנויות - בכיכר המדינה ומרכז שוסטר בתל אביב ובמרכז צמרות בהרצליה — פותחת בימים אלו חנות רביעית במתחם בזל בתל אביב. הרשת התחילה ב־1976 כחנות לנעלי ילדים, אך בשנים האחרונות היא מתמקדת בנעלי נשים איכותיות המיובאות מאיטליה ומספרד. בעלת הרשת היא שולי עדן, ובחנות בכיכר המדינה ובחנות החדשה בבזל שותפה גם ענת גולן. החורף יימכרו בחנויות הרשת גם בגדי נשים המיועדים לבנות 25 ומעלה. מחירים: בגדים: 150-690 שקל; נעליים: 199-2,790 שקל; אלקלעי 1 תל אביב. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x