סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק

בלעדי
אקספוננציאל קפיטל מחפשת להשקיע 50 מיליון שקל בטכנולוגיות בריאות בישראל

חברת ההשקעות נתמכת ע"י גופים מובילים בישראל כמו אלטשולר-שחם, ומעוניינת להשקיע בבינה מלאכותית בתחום הרפואה. החברה הודיעה כי רכשה נתח משמעותי בחברת קליניקליקס, שפיתחה את תוכנת טיפולוג המציעה מערך לניהול קליניקות, וכי היא תשקיע בה סכום נוסף

אקספוננציאל קפיטל, שנתמכת על ידי גופים מובילים בישראל בהם קבוצת אלטשולר-שחם, בוחנת רכישת חברות בתחום ה-Healthcare IT בישראל, כמו גם בתעשיות הנוספות בה היא פועלת, בהיקף של כ-50 מיליון שקל.

לפי הודעת החברה היום (ג') היא רכשה נתח משמעותי בחברת קליניקליקס, שפיתחה ומנהלת את תוכנת טיפולוג המציעה מערך לניהול קליניקות רפואיות וטיפוליות, ואף תשקיע בה סכום נוסף לתמיכה בצמיחתה.

1 צפייה בגלריה
יאיר אילן מנכ"ל טיפולוג
יאיר אילן מנכ"ל טיפולוג
יאיר אילן מנכ"ל טיפולוג

סכום הרכישה וההשקעה לא הותרו לפרסום, אך הוא יקנה לחברה שווי משמעותי בשוק התוכנות לניהול מרפאות ומרכזים טיפוליים ויאפשר לה בהמשך לבצע רכישות נוספות בתחום.
אקספוננציאל קפיטל היא חברת השקעות הנתמכת בידי משקיעים מובילים בשוק הישראלי, בהם קבוצת אלטשולר-שחם. החברה מתמחה ברכישת חברות ובניית פלטפורמות עסקיות בתחום שירותי הבריאות הדיגיטלית, מערכות מידע רפואיות, תוכנות VMS, שירותי מסחר מקוון, שירותים פיננסים ולוגיסטיקה בשוק הישראלי.
תוכנת טיפולוג בבעלות חברת קליניקליקס הוקמה בשנת 2013. השירות מציע את מלוא היכולות הנדרשות לניהול קליניקה רפואית וטיפולית, כגון: מערכת לקביעת תורים ושיבוץ חדרים, תיעוד מסודר של רשומות רפואיות, שליחת שאלונים וטפסי חתימה, ניהול הרשאות ומידור נתונים כמתבקש בתחום זה, גבייה, חשבוניות דיגיטליות, וסליקה.
בין לקוחות החברה נמנים רופאים מומחים, מוסדות רפואיים גדולים, קליניקות אקדמיות, עיריות, עמותות גדולות, מרכזי טיפול מגוונים ומגוון רחב של מטפלים יחידניים. במגזר ציבורי - משרדים ממשלתיים, מחלקת החינוך של עיריית תל אביב, פרדס חנה, פתח תקווה ועוד.
בין העמותות - מרכזי חוסן בכל רחבי הארץ, ניצן הורים, הוועד למלחמה באיידס ועוד גופים גדולים ומוכרים מהסקטור הציבורי והפרטי. טיפולוג פועלת במודל המאפשר לה לספק מענה מתאים למטפלים יחידים אך גם לקליניקות גדולות בכל מקצוע רפואי או טיפולי.