סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק
פנאי ארן אראל
ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל (צילום: עמית שעל)

חברת F5 פיטרה 20 עובדים

חברת הענן ואבטחת המידע ביצעה את מהלך הפיטורים בישראל כחלק מתוכנית פיטורים של 623 עובדים מתוך 6,000 עובדי החברה ברחבי העולם. מדובר בכ-10% ממצבת כוח האדם של החברה בארץ. "עלינו לנקוט בצעדים להקטנת העלויות שלנו מבלי לסכן את מסלול הצמיחה העתידי שלנו"

חברת הענן ואבטחת המידע ה F5 מפטרת כ-20 מעובדיה בישראל כחלק מגל פיטורים בחברה העולמית של 623 עובדים המהווים כ-9% מעובדי החברה, המונה יותר מ-6,000 עובדים. החברה גם נקטה בשורה של צעדי חיסכון שכללו את ביטול הבונוס של מנכ"ל החברה העולמית וכן קיצוץ בבונוס של בכירים רבים. החברה מעסיקה בישראל כ-230 עובדים.
החברה תמשיך לנקוט בקיצוצים נוספים במהלך השנה, שיבואו לידי ביטוי במעבר לאירועים וירטואליים, במיזוג משרדים ותפקידים ועוד. החברה דיווחה על הכנסות של 703 מיליון דולר.
פרנסואה לוקו-דונו, מנכ"ל החברה העולמית, אמר לעובדי החברה: "כשאנחנו מסתכלים על ששת החודשים האחרונים, ברור שעליית הריבית, אירועים גיאופוליטיים ואי ודאות מאקרו כלכלית השפיעו באופן דרמטי על דפוסי ההוצאות של הלקוחות שלנו. עלינו לנקוט בצעדים להקטנת העלויות שלנו מבלי לסכן את מסלול הצמיחה העתידי שלנו"
מנהל הפעילות של החברה בישראל הוא ארן אראל, שאחראי גם על יוון וקפריסין. לאחרונה אף השיקה החברה בישראל מרכז ענן מבוזר ורכשה כמה חברות ישראליות, דוגמת טראפיקס וקרשנדו.