סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק

כלכליסט-טק
מזרח תיכון חדש: ישראל תשתתף בתחרות בין יזמים ממדינות האזור

תחרות הסטארט-אפים "פרס אבירם - חדשנות למען האנושות" היא יוזמה ראשונה מסוגה של קרן אבירם בשיתוף עם המגזין "פורבס". ניתן להגיש מועמדות עד 10 בדצמבר. הפרס הראשון: חצי מיליון דולר

יזמים מישראל, מאיחוד האמירויות, מבחריין, ממרוקו, ממצרים, מערב הסעודית ומירדן יתמודדו, זה מול זה, בתחרות הסטארט-אפים "פרס אבירם - חדשנות למען האנושות", שיזמה קרן משפחת אבירם של איש העסקים ומנכ"ל מובילאיי לשעבר זיו אבירם, בשיתוף עם המגזין הבינלאומי "פורבס". מדובר בתחרות ראשונה מסוגה באזור המזרח התיכון, שמטרתה לאתר מיזמים משני מציאות ורעיונות פורצי דרך שעשויים להוות תרומה משמעותית לאנושות.
חבר השופטים בתחרות, שיתבסס על נציגים מכל המדינות המשתתפות בה, יאתר 15 מיזמים בולטים מבין אלה שהגישו מועמדות והסטארט-אפים הללו ישתתפו בסמינר מקצועי שבו יציגו את המיזמים ואת הרעיונות. מתוכם, יבחרו חמישה מיזמים שיעלו לאירוע הגמר, שיתקיים בדובאי.
המיזם המנצח בתחרות יזכה בסכום נאה של חצי מיליון דולר, בליווי מקצועי של זיו אבירם ובסיקור של המגזין "פורבס". המיזם שיגיע למקום השני יזכה ב-100 אלף דולר וזה שידורג שלישי יזכה ב-50 אלף דולר.
1 צפייה בגלריה
זיו אברהם אוקטובר 2021
זיו אברהם אוקטובר 2021
זיו אבירם. "הזדמנות חסרת תקדים"
(צילום: אוהד רומנו)
"לפנינו הזדמנות חסרת תקדים לחבר את מדינות המזרח התיכון באמצעות עשייה משותפת בתחומי החדשנות כדי להביא לשינוי משמעותי בחיי האזרחים באזור", אומר אבירם, "הקמנו את הקרן כדי לרתום את הכוחות האלה להשפעה אמיתית על מציאות החיים בישראל ובאזור".
"ישראל היא כבר כעת חממה גלובלית של פעילות יזמית, אך יש פוטנציאל שטרם ממומש בתחום זה ברחבי המזרח התיכון, שרק ממתין להיחשף ולהתפתח", מסכם רנדל ליין, העורך הראשי של "פורבס".

יזמות ויזמים מוזמנים להירשם באתר התחרות, עד לתאריך 10.12.2021.