סגור
באנר דסקטופ כלכליסט טק

אלמנטור רוכשת את הסטארט-אפ סטראטיק לטובת אירוח אתרי וורדפרס

החברה הישראלית שפיתחה פלטפורמה לבניית אתרים בקוד פתוח ביצעה את הרכישה בהיקף של מיליוני דולרים בודדים. יוני לוקסנברג, המנכ"ל: "האתרים של המשתמשים שלנו יוכלו כעת לעמוד בכל מבחני הביצוע, גם במצבי עומס, ללא צורך בהקצאת שרתים נוספים לפני קמפיין פרסומי גדול"

חברת אלמנטור (Elementor), שמפתחת פלטפורמה לבניית אתרים בקוד פתוח, רכשה את חברת סטראטיק (Strattic), המפתחת פתרונות אירוח עבור אתרי וורדפרס. 16 עובדי החברה הנרכשת נקלטו כעובדי אלמנטור. שווי העסקה לא פורסם על ידי החברות, אך על פי הערכה עומד על מיליוני דולרים בודדים. הנרכשת גייסה ב-2020 סבב של כ-6.5 מיליון דולר.
אלמנטור הוקמה בשנת 2016 והפכה לפלטפורמה לבניית אתרים בוורדפרס המפעילה כ- 7.4% מאתרי האינטרנט בעולם. הרכישה של סטראטיק מגיעה לאחר שאלמנטור השיקה מוקדם יותר השנה את פתרון הענן המאפשר לה להציע לשוק חבילה אחת הכוללת עורך ויזואלי לצד השירות החדש של אירוח אתר אינטרנט. החברה מתכוונת למנף את היכולת הטכנולוגית של סטראטיק כדי להרחיב את אפשרויות אירוח האתרים שלה.
סטראטיק הוקמה ב 2018 על ידי מרים שוואב וג'וש לורנס במטרה להביא גישה חדשנית לאירוח אתרים על ידי המרת אתרי אינטרנט לארכיטקטורה סטטית.
1 צפייה בגלריה
יוני לוקסנברג מנכ"ל אלמנטור
יוני לוקסנברג מנכ"ל אלמנטור
יוני לוקסנברג, מנכ"ל אלמנטור
(צילום: ויקטור לוי)
יוני לוקסנברג, מייסד-שותף ומנכ"ל אלמנטור: "לסטראטיק יש טכנולוגיה, מוניטין, עובדים מוכשרים וביסוס בשוק כמובילה בתחום אירוח אתרי וורדפרס. משמעות הרכישה היא שהאתרים של המשתמשים שלנו יוכלו לעמוד בכל מבחני הביצוע, גם במצבי עומס, ללא צורך בהקצאת שרתים נוספים לפני כל קמפיין פרסומי גדול".
מרים שוואב, מנכ"לית ומייסדת סטראטיק: "לאחר ארבע שנים פנומנליות של בניית מוצר ברמה עולמית המאפשר ללקוחותינו מכל העולם את פתרון הענן הטוב ביותר שקיים היום, אנחנו מתרגשים להצטרף למשפחת אלמנטור. יחד נמשיך לפתח פתרונות לאתגרים הגדולים ביותר של משתמשי וורדפרס".