$
30 דקות

30 דקות או פחות

בלי שירות ב-8200: המסלול של אריאל גייפמן לאקזיט

אריאל גייפמן שירת בגלי צה"ל והגיע להייטק רק אחרי קריירה קצרה בתחום התקשורת. הוא הקים סטארט-אפ במקביל לכניסת הקורונה לחיינו, ורשם אקזיט מוצלח אחרי שנתיים בלבד

שירות כלכליסט 14:5524.07.22

אריאל גייפמן השתחרר מהצבא אחרי שירות כמפיק בגלי צה"ל (לצד אביב פרנקל שמראיין אותו כאן), והמשיך באופן טבעי לתחום התקשורת - עד שהרגיש שהגיע הזמן למשהו אחר.

 

 

 

 

הוא נסע לארה"ב, השלים לימודי מינהל עסקים ומצא עבודה בחברת ייעוץ לתחום הפארמה, עד שהגיע המשבר הכלכלי של 2008 ואיתו הקיצוצים. אריאל התגלגל לכמה תפקידים בכירים בהייטק הישראלי, ואז החליט להקים משהו משלו.

 

תוך כדי תחילת מגפת הקורונה הוא הקים עם שותפים את דילטייל, שפיתחה פלטפורמה לניתוח מידע על לקוחות מעשרות מקורות מידע שונים, ללא כתיבת שורת קוד אחת. כך מערכות החברה מאפשרות לצוותים שאינם טכניים לקבל תובנות מעמיקות בצורה מהירה ויעילה.

 

 

ראיון שבועי עם יזמים, משקיעים ומנהלים בעולם ההייטק
 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

דילטייל גייסה רק 1.7 מיליון דולר ואחרי שנתיים בלבד החברה נמכרה תמורת 20 מיליון דולר, כשאריאל ממשיך להוביל את כל מערך המכירות של החברה הממוזגת. בראיון לפודקאסט "30 דקות או פחות" הוא מספר על יזמות בימי קורונה, החיים אחרי האקזיט ומה רקע בהפקת שידור ובכלל שירות בתחנה הצבאית יכול לתת ליזם.

 

x