$
פרויקטים

ללא אלכוהול או סוכר ורק 2 קלוריות למנה - ביוהרווסט, חברת הביוטק שמכניסה את היתרונות הבריאותיים שביין אדום לכמוסה אחת

אין ספק שיין אדום טוב לבריאותינו, רק שצריך לצרוך אותו בחוכמה, כלומר מעט. ביוהרווסט, חברה ישראלית המתמחה בביוטכנולוגיה, פיתחה שיטה פורצת דרך למצות את היתרונות הבריאותיים שבענבים ולהכניס את העוצמה של 1,000 כאלה, או אם תרצו בקבוק יין אדום, לכמוסה אחת בלבד ללא אלכוהול או סוכר ורק עם 2 קלוריות למנה.

בשיתוף VINIA 17:1520.04.21

 

העוצמה הטמונה ב- 1000 ענבים אדומים העוצמה הטמונה ב- 1000 ענבים אדומים צילום: אפיק גבאי

 

חברת הביוטק הישראלית, ביוהרווסט בע"מ (BHSC.CN), שהוקמה בשנת 2007, מצליחה לגייס את הטוב שבטבע ולשווק אותו בכמוסות במקומות שונים בעולם ובמקביל היא רוכשת את אמון המשקיעים ומציגה עליה של מעל 100% בערך המניה במהלך השנה האחרונה.

 

״אני רוצה להביא את הפתרונות הכי טובים לאדם מהטבע, שהוא המעבדה הכי גדולה בעולם שפועלת כבר מיליארדי שנים״, כך צוטט מייסד החברה, דר' זכי רכיב וכך אכן קרה.

המוצר הראשון שביוהרווסט השיקה הוא VINIA, סופר פוד המיוצר מתאי ענבים המסייע לשיפור זרימת הדם ושמירה על הבריאות. כמוסה אחת מכילה את היתרונות הבריאותיים שבבקבוק יין אדום, רק ללא הסוכרים והאלכוהול.

 

לאנשים שמתעניינים בתמיכה בבריאות ואיכות חיים

 

במחקרים שבוצעו על ידי החברה נמצאו היתרונות של VINIA בהן היא מסייעת באופן משמעותי:

● שיפור האלסטיות של כלי הדם (148% בממוצע ביחס לערך הבסיס) דבר שגורם להרחבה של כלי הדם*

● שמירה על הבריאות, חיוניות, עירנות ולאספקת חמצן גבוהה יותר.

● בהתמודדות עם רמות הסוכר בייחוד אלו הנגרמות כתוצאה מגיל מטבוליזם, וכתוצאה מכך גורם להרגשה טובה יותר במהלך היום**

● בפעילות אנטי חימצונית כולל LDL כולסטרול.

● בחיזוק הגוף.

 

Vaisman, et al, 2015 Int J Food Sci Nutr *

מדד FMD עלה ב- 148% בממוצע בקבוצה שצרכה ויניה (400 מ"ג) במשך 3 חודשים

בקבוצה זו ערך הבסיס של FMD עלה מ-45.1% ל-% 59.3 לאחר צריכת VINIA

Julio Wainstein et al, American Diabetes Association, 2016 (abstract)** 

 

רכשו ויניה ישירות מאתר החברה. התחייבות להחזר מלא >>

*החזר כספי מלא עד 90 יום ממועד הרכישה

ברכישה ראשונה בלבד ובכפוף לתקנון

אלפי לקוחות מרוצים אלפי לקוחות מרוצים צילום: EKO

 

אלפי לקוחות מרוצים

 

צרכני VINIA, מעידים על שיפור משמעותי בעירנות שלהם, באנרגיות שלהם לאורך היום, בחדות המחשבה שלהם, חלקם אף מדווחים על שיפור ביכולות הפיזיות, הם עוסקים יותר בפעילות גופנית ויש כאלה שאפילו חזרו להרים את הנכדים.

 

נתן, בן 63 ממודיעין, מעשן כבד בעברו: ״היום אני מרגיש ממש טוב, מאז שהתחלתי לקחת ויניה, בתוך חצי שנה ראיתי הטבה ממשית במדדים הבריאותיים שלי...אני נושם יותר בקלות בעת מאמץ, אפשר לומר שחזרתי לנשום רגיל״.

 

אסתר, בת 70, התחילה לקחת ויניה לפני 5 שנים: ״חודשיים אחרי שהתחלתי לקחת ויניה הרגשתי שינוי לטובה... הפכתי חיונית יותר, יש לי אנרגיות יותר טובות... המדדים שלי התאזנו, הסוכר שלי מאוזן... איכות החיים שלי השתפרה משמעותית״.

 

 

 

Biofarming - טכנולוגיה שממצה את הטוב שבטבע

 

המדענית הראשית ד''ר יוכי חגי, יחד עם צוות מדענים פיתחה תהליך יחודי, מסחרי פורץ דרך ראשון מסוגו בעולם, המאפשר גידול תאי ענבים אדומים בטכנולוגיה הנקראת Biofarming.

 

"הטכנולוגיה שפיתחנו מאפשרת לייצר אבקת תאי ענבים באופן מסחרי וזמין המכילה פוליפנולים שהם החומרים הפעילים ביין אדום וענבים אדומים ללא אלכוהול וסוכר. האתגר היה מורכב ותהליך הפיתוח נמשך כ- 7 שנים, שלאחריהן הפכנו לחברה הראשונה בעולם שהצליחה לפצח אתגר מדעי זה", מסבירה ד"ר יוכי חגי

 

מנכ״ל החברה, אילן סובל, מציין כי מטרת החברה היא לשפר את איכות החיים של כולנו: ״יש פה מוצר חדש, טכנולוגיה חדשה שממצה את הטוב מהטבע, מנגישה אותו בפשטות. השימוש בויניה נעשה בקרב אלפי משתמשים באופן קבוע. התגובות שאנחנו מקבלים מדהימות ומרגשות, רבים מהם מדווחים על שיפור באיכות החיים שלהם, וזה כל מה שייחלנו לו״.

 

לא עוצרים בענבים

 

ביוהרווסט לא עוצרת בענבים, ועל גאנט העבודה שלה לשנים הבאות ישנם עוד מספר יעדים שהיא שואפת להשיג. המוצרים הבאים שביוהרווסט עומלת על פיתוחם הינם מוצרי זיתים ורימונים. המטרה היא לייצר מוצרים עם היתרונות הבריאותיים של אותם גידולים שמקורם בטבע. כל אחד מהמוצרים יביא את היתרונות הבריאותיים שלו ולהשאיר מחוץ למשחק את הסוכר והקלוריות.

 

כשהמודעות לבריאות האדם עולה ברחבי העולם, במיוחד נוכח משבר הקורונה, עתידה של ביוהרווסט נראה מבטיח. טכנולוגיית הביו-פארמינג, המאפשרת גידול מבוקר בתנאי Biofarming, פותח עולם חדש של אפשרויות, שאנחנו כנראה אפילו לא מצליחים לדמיין עדיין.

  

רכשו ויניה ישירות מאתר החברה. התחייבות להחזר מלא>>  

*החזר כספי מלא עד 90 יום ממועד הרכישה

ברכישה ראשונה בלבד ובכפוף לתקנון

 

 

x