$
נדל"ן עולמי

צפו: הבית של סרינה וויליאמס בבוורלי הילס מוצע למכירה

כוכבת הטניס רכשה את הבית לפני כשלוש שנים תמורת 6.7 מיליון דולר; מה הוא כולל - ומהו המחיר המבוקש?

חדשות חוץ 22:2917.03.21
כוכבת הטניס סרינה וויליאמס מוכרת את ביתה בבוורלי הילס ומבקשת עבורו 7.49 מיליון דולר. וויליאמס רכשה את הבית הכולל 5 חדרי שינה ו-7 חדרי רחצה לפני קצת יותר משלוש שנים עבור 6.68 מיליון דולר.

 

הבית, המעוצב בסגנון ספרדי, כולל 3 קומות ושוכן על שטח של דונם באזור מגודר בשכונה היוקרתית. שכנים ידועים נוספים כוללים את גוון סטפאני ובריטני ספירס.

 

 צילום: Compass

 

הבית עצמו הוא בגודל 557.5 מ"ר ומתוכנן לאירוח מקסימאלי וכולל מספר חדרים עם פינות אח וכן מטבח מרווח שפונה לחצר האחורית, שם יש גם בריכה קטנה. בנוסף, הבית כולל חדר כושר, חדר יוגה, חדר כביסה וחדר בידור עם בר מובנה ומרתף יינות.

 

הקומה העליונה כוללת את חדר השינה הראשי, שגם לו יש אח, מרפסת ושני חדרי ארונות. חדר הרחצה הצמוד כולל שני כיורים ואמבטיה עמוקה.

 

 צילום: Compass

 

הבית נבנה לפני פחות מאבע שנים וויליאמס (39) לא ביצעה בו שיפוצים מאז רכשה אותו זמן קצר לאחר לידת בתה בסתיו 2017. וויליאמס, הנשואה למייסד אתר רדיט אלכסיס אוהניאן, מכרה ב-2019 נכס נוסף שהיה בבעלותה בבל אייר עבור 8.1 מיליון דולר, זאת לאחר שרכשה אותו ב-2006 ב-6.62 מיליון דולר. במקור היא ביקשה עבור הנכס 12 מיליון דולר, אך לאחר שנתיים נאלצה להוריד את המחיר.

 

כוכבת הטניס, שזכתה במספר שיא של 23 טורנירי גרנד סלאם, מבצעת עסקאות נדל"ן גם בצד השני של ארה"ב. בינואר דווח כי היא מכרה אחוזה של 5 חדרי שינה בפאלם ביץ' גרדנס בפלורידה עבור 2.775 מיליון דולר. וויליאמס ובעלה מבלים כיום את מרבית זמנם באחוזה אחרת שבבעלותם בפלורידה, שהיא בגודל 1,347 מ"ר.

 

 צילום: Compass

 

 

 צילום: Compass

 

 צילום: Compass

 

 צילום: Compass

 

x