$
חדשות טכנולוגיה

אפל פיי תאפשר למשתמשיה לשלם בביטקוין

ענקית הטכנולוגיה תצרף את האפשרות לשלם במטבעות קריפטו בשירות התשלומים של החברה. מאחר שהארנק של אפל נמצא בשימוש על ידי מיליונים, הוא עשוי לייצר יותר מ-40 מיליארד דולר במעבר לקריפטו

חדשות חוץ 11:3014.02.21
משתמשי Prepaid Mastercard של ביטפיי (BitPay), המאפשר תשלומים בביטקוין בארה"ב, יוכלו להוסיף את הכרטיס לארנק של אפל. אפליקציית התשלומים של אפל, אפל פיי (Apple Pay), תאפשר מעתה לשלם בביטקוין ברשת, בחנויות ובאפליקציות, כך לפי הודעה שפרסמה ביטפיי.  

 

אפליקציית ביטפיי וולט (BitPay Wallet) תומכת לא רק בביטקוין אלא גם במטבעות קריפטו מרכזיים נוספים, בהם אתר (Ether), ביטקוין קאש וכן מטבעות הצמודים לדולר כמו ג'מיני דולר, פקסוס סטנדרד ו- Binance USD. בביטפיי מתכוונים להוסיף את התמיכה בגוגל פיי ובסמסונג פיי עד סוף החודש הבא.

 

כדי להוסיף את הכרטיס של ביטפיי לארנק של אפל, נדרש מהמשתמים להוריד את האפליקציה המעודכנת ביותר של ביטפיי. "יש לנו אלפי לקוחות של אפליקציית ביטפיי וולט שמשתמשים בכרטיס של ביטפיי", מסר מנכ"ל החברה סטיבן פייר בהצהרה. "הוספת אפל פיי ובקרוב הוספה גם של גוגל וסמסונג פיי יהפכו את השימוש בכרטיס לקל ונוח במקומות רבים".

שירותי תשלומים של אפל - Apple Pay שירותי תשלומים של אפל - Apple Pay צילום: שאטרסטוק

 

מאחר שהארנק של אפל נמצא בשימוש על ידי מיליונים ברחבי העולם, הוא עשוי לייצר יותר מ-40 מיליארד דולר במעבר לקריפטו, כך לפי דו"ח שפרסמה חברת המחקר RBC קפיטל מרקטס.

 

המהלך של אפל מגיע כשבוע לאחר שמנכ"ל טסלה אילון מאסק הביע עניין במטבע הקריפטו דוג'קוין. יצרנית המכוניות החשמליות אף הודיעה כי תסכים לקבל תשלומים בביטקוין.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x