$
הייטק והון סיכון

סנטינל וואן רוכשת את חברת הסייבר של מפתח גוגל דוקס ב-155 מיליון דולר

סנטינל, שהוקמה ב-2013 על ידי תומר וינגרטן ואלמוג כהן, גייסה עד היום 267 מיליון דולר לפי שווי של יותר מ-3 מיליארד דולר. מאחורי החברה הנרכשת Scalyr עומד סטיב נוימן, מי שפיתח את מעבד התמלילים writely שנרכש על ידי גוגל ב-2006 ושימש כבסיס לגוגל דוקס

מאיר אורבך 17:1009.02.21
חברת הסייבר סנטינל וואן (SentinelOne) הודיעה היום (ג') על רכישת חברת Scalyr האמריקאית ב-155 מיליון דולר. מי שעומד מאחורי החברה האמריקאית הוא סטיב ניומן אשר עמד גם מאחורי הפיתוח של מעבד התמלילים writely שנרכש על ידי גוגל ב-2006 ושימש כבסיס למעבד התמלילים של גוגל דוקס הפופולרי. Scalyr הוקמה ב-2011 והבסיס להקמתה היה ידע שרכש ניומן בעת עבודתו בגוגל שם פיתח את דוקס.

 

 

חברת הסייבר האמריקאית שנוסדה על ידי ישראלים פיתחה טכנולוגיה להגנה על מכשירי קצה, אשר שמה לעצמה ליעד להחליף את תוכנות האנטי־וירוס הוותיקות. בנובמבר 2020 גייסה סנטינל וואן סכום של 267 מיליון דולר לפי שווי של מעל ל-3 מיליארד דולר. החברה הוקמה ב-2013 על ידי תומר וינגרטן ואלמוג כהן, מוכרת כיום לכ-4,000 לקוחות ברחבי העולם ומעסיקה כ-600 עובדים במשרדיה בתל אביב, סן פרנסיסקו, אורגון, אירופה, סינגפור וטוקיו.את הגיוס הובילו קרנות הון הסיכון טייגר גלובל שכבר השקיעה בחברה וסקויה. בגיוס השתתפו גם Insight Partners Third Point Ventures שהשקיעו בחברה בעבר.

 

תומר וינגרטן, מייסד ומנכ"ל סנטינל וואן תומר וינגרטן, מייסד ומנכ"ל סנטינל וואן צילום: סנטינל וואן

 

בראיון לתקשורת הבינלאומית אמר וינגרטן, מייסד ומנכ"ל החברה, שחשבנו ש- Scalyr פשוט תתאים להמשך החזון שלנו לאופן שבו אנו מאבטחים נתונים בקנה מידה גדול עבור כל עסק".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x