$
אינטרנט

פייפאל הציגה את חזונה לארנק הדיגיטלי: תשלב כלים מאפליקציית Honey

מנכ"ל החברה, דן שולמן הודיע כי פייפאל תבצע שינויים משמעותיים באפליקציית התשלומים כולל שילוב כלי השופינג של Honey, אותה רכשה החברה בשנה שעברה תמורת 4 מיליארד דולר

שירות כלכליסט 13:2004.11.20

מנכ"ל פייפאל דן שולמן חשף השבוע את חזונה של החברה לפלטפורמת הארנק הדיגיטלי העתידי שלה והודיע כי היא מתכננת לבצע שינויים משמעותיים בשנה הקרובה ולשלב בשירותיה מאפיינים חדשים, כולל אפשרות מורחבת להפקדה ישירה, כלי תיקצוב, תשלום חשבונות, תמיכה במטבעות קריפטו, אפשרות לדחיית תשלומים, ושילוב של כלי השופינג של אפליקציית Honey, אותה רכשה בשנה שעברה תמורת 4 מיליארד דולר.

 

רכישת Honey צירפה לפייפאל 17 מיליון משתמשים פעילים אך נכון להיום Honey עודנה אפליקציה נפרדת מפייפאל עצמה, משהו שהחברה רוצה לשנות בשנה הקרובה. על פי שולמן, פייפאל צפוייה לשלב בתוכה את כלי הקניות של Honey, כמו גם את האפשרות ליצירת רשימת Wish list בצירוף של כלי מעקב אחר מחירים שמתריעים על מבצעים, קופונים, פרסים ועוד.

 

 

אפליקציית התשלומים פייפאל אפליקציית התשלומים פייפאל צילום: שאטרסטוק

 

כלים אלו יהפכו לחלק מפיתרונות התשלום שמציעה פייפאל. משמעות הדבר היא שהחברה תוכל לעקוב אחר המשתמש החל משלב חיפוש המבצעים בו הוא מביע עניין במוצר מסוים, להציג בפניו מבצעים והצעות מיוחדות, ואז להנחות אותו בתהליך הרכישה והתשלום, והכל באותה אפליקציה. פייפאל אף תוכל לספק לסוחרים מידע בהתבסס על מעורבות הצרכנים בכליה וכך לעזור להם להגדיל את המכירות.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x