$
תקשורת

אחרי יוטיוב קידס: קבוצת RGE, הבעלים של ערוץ הילדים, משיקה שירות סטרימינג

הקבוצה תשיק אפליקציה בשם BIGI שתכלול תוכן ייעודי לילדים ונוער בעלות של 9.90 שקלים בחודש ותתחרה בענקיות הבינלאומיות כמו נטפליקס, דיסני+, יוטיוב קידס וניקולודיאון; לאחרונה רכשה משפחת רקנאטי את מניותיו של לן בלווטניק בקבוצה והפכה לבעלת השליטה המלאה בה

אביאור אבו 14:3927.10.20
על רקע השקת יוטיוב קידס בשבוע שעבר, קבוצת RGE, המחזיקה בערוץ הילדים, תשיק מחר (ד') שירות סטרימינג ייעודי עבור ילדים ובני נוער.

האפליקציה, שתיקרא BIGI, תהיה זמינה לצפייה ישירה בסמארטפונים, טאבלטים ובחנות האפליקציות של Android TV. עלות השירות תעמוד על 9.90 שקלים בחודש עם אפשרות ל-30 ימי התנסות ללא תשלום. השירות יאפשר צפייה חיבור של עד 7 מכשירים למשתמש וצפייה במקביל בשני מכשירים בלבד. בין היתר השירות יכלול תכנים בלעדיים, ספריית VOD עם תכני ערוץ הילדים לאורך השנים וחנות מקוונת. בעתיד יתווספו גם תכני הופעות וגיימינג. בנוסף, תתאפשר צפייה בלייב בערוץ הילדים וערוץ לוגי. כמו כן, RGE תנהל ותייצג את הטאלנטים שיהיו מזוהים עם השירות.

 

בהחלטה על הקמת שירות סטרימינג RGE למעשה מיישרת קו עם המגמה העולמית, במסגרתה חברות התוכן, כדוגמת HBO ודיסני, עוברות למכור את מרכולתן דרך שירות סטרימינג על גבי האינטרנט, כך שהצרכן יוכל להתאים את התוכן על פי העדפותיו. RGE תתחרה בענקיות הבינלאומיות כמו נטפליקס לה עולם ילדים עשיר, דיסני+, יוטיוב קידס וניקולודיאון.

אפליקציית BIGI אפליקציית BIGI

 

קבוצת RGE מנוהלת על ידי אור רם וירון שגב ומחזיקה בערוץ הילדים, ערוץ לוגי, ערוץ הספורט וערוץ הכנסת. לאחרונה רכשה משפחת רקנאטי את מניותיו של לן בלווטניק בקבוצה והפכה לבעלת השליטה המלאה בה. הקבוצה שידרה בעבר את ערוץ הילדים ב-HOT ו-yes אך לאחר סכסוך עברה לשדרו בפלטפורמות של סלקום ופרטנר, אם כי הוא זוכה לפופולריות ולהשקעה בתוכן נמוכים מבעבר. ב-RGE מקווים, שהשקת האפליקציה בהשקעה של מיליוני שקלים, תחזיר לקבוצה את התהילה לו זכה ערוץ הילדים בעבר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x