$
נדל"ן עולמי

אחרי חודש וחצי בשוק: אלון מאסק מכר את ביתו בלוס אנג'לס ב-29 מיליון דולר

הבית הועמד למכירה בחודש שעבר, לאחר שמאסק צייץ כי בכוונתו למכור את מרבית נכסיו כך שלא יהיה "בעלים של אף בית"; מדובר באחוזה בגודל של כ-1,500 מ"ר, השוכנת בשכונת בל אייר היוקרתית וכוללת 7 חדרי שינה ו-11 חדרי רחצה. מאסק קנה את האחוזה ב-2012 עבור 17 מיליון דולר "בלבד"

שירות כלכליסט 20:5724.06.20

כפי שהבטיח, אלון מאסק מכר את אחת האחוזות שלו בלוס אנג'לס. הבית הועמד למכירה בחודש שעבר לאחר שמאסק צייץ כי הוא מתכוון למכור את מרבית הנכסים שלו כך שלא יהיה "בעלים של אף בית".

 

 

מודעת המכירה שפרסם מאסק מודעת המכירה שפרסם מאסק צילום: Zillow

 

האחוזה בגודל 1,510 מ"ר פורסמה למכירה באתר הנדל"ן Zillow, עבור 30 מיליון דולר. לפי דיווח בוול סטריט ג'ורנל, היא נמכרה לוויליאם דינג, הבעלים המיליארדר של חברת הטכנולוגיה הסינית NetEase, עבור 29 מיליון דולר.

 

האחוזה השוכנת בשכונת בל אייר היוקרתית כוללת 7 חדרי שינה ו-11 חדרי רחצה. היא משופצת וכוללת מרחב רב לאירוח ובידור, כולל בריכה, אזור הסעדה חיצוני וסוויטת אורחים. כמו כן, האחוזה מעוצבת עם תקרות גבוהות, ספריה המשתרעת על פני שתי קומות, אולם קולנוע ביתי ומרתף יינות. הסוויטה הראשית כוללת שירותים כפולים ושני ארונות.

 

הנכס יושב על שטח בגודל 6.7 דונם וכולל גם מגרש טניס מואר ומטע של עצי פרי. זו הייתה השקעה מוצלחת מבחינתו של מאסק, שקנה את הבית ב-2012 עבור 17 מיליון דולר.  

האחוזה שנמכרה בלוס אנג'לס האחוזה שנמכרה בלוס אנג'לס צילום: Zillow

 

בנוסף לבית הזה, מאסק העמיד למכירה עוד 3 בתים נוספים בהתאם להתחייבותו להישאר נטול בתים. ארבעת הבתים הוצעו יחד עבור 62.5 מיליון דולר, כשאחד מהם ממוקם בצד השני של הכביש מהבית שכבר נמכר. הבית הזה היה שייך בעבר לשחקן ג'ין ווילדר, ומאסק צייץ כי יכניס סעיף לחוזה לפיו מי שקונה את הבית הספציפי הזה לא יכול להרוס אותו או "לקחת חלק מהנשמה שלו". הבית כולל 5 חדרי שינה ובריכה, ומאסק ביקש עבורו 9.5 מיליון דולר.

 

אלון מאסק אלון מאסק צילום: רויטרס

 

x