$
הייטק והון סיכון

פידליטי מובילה השקעה של 25 מיליון דולר בחברת Gloat

הגיוס בוצע במסגרת הסבב השני שאותו הובילה קרן ההשקעות Eight Roads Ventures, זרוע של Fidelity International ו-Intel Capital. הפלטפורמה של Gloat מאפשרת לגייס עובדים חיצוניים באופן דיסקרטי

מאיר אורבך 13:5917.12.19
חברת Gloat, גייסה 25 מיליון דולר בסבב גיוס שני, אותו הובילה קרן ההשקעות Eight Roads Ventures, זרוע של Fidelity International ו-Intel Capital, קרן ההשקעות של חברת אינטל. עוד השתתפו בסבב הגיוס גם המשקיעים הקודמים בחברה, הכוללים את Magma Venture Partners ו- PICO Partners.

 

Gloat הוקמה ב-2015 ע״י בן ראובני, עמיחי שרייבר ודני שטיינברג ומעסיקה כיום 70 עובדים בישראל ובארה״ב. בתוך ישראל, פועלת החברה עם למעלה מ-600 חברות (ביניהן: Outbrain, Ebay, Argus, AppsFlyer ועוד) ומסייעת להן לגייס עובדים חיצוניים באופן דיסקרטי באמצעות פלטפורמה ייחודית.

 

בשיחה עם כלכליסט מספר שלמה ווייס, סמנכ''ל התפעול של החברה, "אנחנו נרחיב את הצוות בצורהמשמעותית בארץ ובחול נרצה להכפיל את הצוות בישראל ובעולם ולהגיע לכ-140 איש. אנחנו מחפשים עובדים בכמעט כל תפקיד, מפיתוח מוצר, תמיכה מכירות וכד', בכדי להרחיב את החברה . יש לנו מומנטום רציני שמאוד שאנחנו לא רוצים לפספס".

 

"התחלנו את החברה כדי לעזור לאנשים לחפש עבודה בעזרת בינה מלאכותית וכיום עובדים עם הרבה חברות. לפני כשנתיים לקחנו את אותו בסיס של הטכנולוגיה כדי לעזור לא רק לאנשים לחפש תפקידים בשוק החיצוני אלא גם בתוך הארגון שלהם. זה אתגר גדול בחברות שיש להן אלפי עובדים ויותר", אומר ווייס.

צוות Eight Roads Ventures צוות Eight Roads Ventures צילום: Eight Roads Ventures יח"צ

 

"אנשים מרגישים תקועים בארגון אחרי מספר שנים והם חשים שאין להם יכולת למצא קידום בחברה שלהם. הרבה אנשים שעוזבים את החברה עושים זאת כי היה להם קל לחפש עבודה בחוץ במקום בתוך החברה. לחברות מאוד גדולות ברוב המקרים אין ידע ויכולת לראות מה היכולות של כל העובדים שלהם ומי מוכן לעבור תפקיד ולקחת פרוייקטים קצרי טווח. אנחנו מוגדרים כמובילי דעה בתחום שלנו. זו קטגוריה חדשה שאנחנו בונים. כיום אנחנו נמצאים בצמיחה מאוד מהירה עם הכנסות משמעותיות".

 

מחוץ לישראל, הטכנולוגיה של Gloat משמשת את החברות הגדולות בעולם לפיתוח, שימור וגיוס פנימי של עובדים (בין הלקוחות: יוניליבר ושניידר אלקטריק). המערכת מוטמעת בארגונים ומחברת בין העובד, הישגיו ושאיפותיו המקצועיות, לבין ההזדמנויות השונות לפיתוח מקצועי בתוך הארגון: פרויקטים במשרה חלקית, מעבר לתפקיד אחר במשרה מלאה, מתן או קבלת מנטורינג ואפילו החלפת מקום עבודה באופן זמני.

 

החיבור שעושה המערכת, המנתחת באופן תמידי את כל מסלולי הקריירה האפשריים בארגון ועוקבת אחר הפרופיל המקצועי והישגיו של כל עובד, מאפשרת לארגון לקבל נתונים ותובנות בזמן אמת באשר לעובדים השונים. בכך היא מסייעת לאיתור פערים בכישורים מקצועיים. כמו כן, מסייעת המערכת למנהלים באיתור עובדים מתאימים מתוך הארגון לתפקידים ספציפיים, מבלי שיצטרכו לצאת לתהליך גיוס חיצוני.

 

״כחלוצים בתחומנו, אנו גאים לסייע לארגונים למצות ולמקסם את את כוח העבודה שלהם, ולסלול את הדרך להגברת מעורבות העובדים. המומנטום שהשגנו בשנה האחרונה והביקוש הגובר שאנו מקבלים מהשוק מוכיח כי הפתרון שלנו הוא בחזית העתיד של העבודה״ אומר בן ראובני, מייסד ומנכ״ל Gloat.

 

דבור הבל, שותף מנהל ב-Eight Roads Ventures הסביר כי "הופתענו ממהירות הצמיחה של החברה ומהרשימה הארוכה של לקוחות פוטנציאליים משמעותיים. גישת החברה מאפשרת לחברות גלובליות להסתגל בצורה חלקה למגמות העבודה הנוכחיות, ומבטיחה כי המעסיקים יענו על צורך העובדים להצליח. אנו שמחים לשתף פעולה עם הצוות המוכשר של Gloat ומצפים לתמוך בהתרחבות שלהם, תוך שימוש ברשת הגלובלית שלנו״..

בטל שלח
    לכל התגובות
    x