$
הייטק והון סיכון

Panorays הישראלית מגייסת 15 מיליון דולר בסבב A

את הסבב הובילה הקרן האמריקאית Oak HC/FT ואחד משותפיה יצטרף לדירקטוריון החברה. גם המשקיעים הקודמים, קרן ההשקעות Aleph והמנכ"ל הקודם של Palo Alto Networks מצטרפים לסיבוב הנוכחי

הגר רבט 12:1704.12.19
Panorays הישראלית מודיעה היום (ד׳) על גיוס של 15 מיליון דולר בסבב A בהובלת הקרן האמריקאית Oak HC/FT. דן פטרוזו, שותף בקרן Oak HC/FT, מצטרף לדירקטוריון החברה. המשקיעים הקודמים קרן ההשקעות Aleph והמנכ"ל הקודם של Palo Alto Networks, ליין בס, מצטרפים לסיבוב ההשקעה. הסבב הנוכחי מביא את סך ההון בחברה ל-20 מיליון דולר.

 

Panorays הוקמה על ידי מתן אור-אל, מנכ”ל החברה, מאיר ענתר ודמי בן-ארי והיא מפתחת פלטפורמה לניהול אוטומטי של איומי סייבר. הפתרון של החברה מספק תמונת מצב מלאה, שליטה ובקרה על הספקים על מנת לבנות באופן אוטומטי תכנית שרלוונטית לפעילות העסקית. על ידי שילוב של שאלונים חכמים הניתנים להתאמה אישית ושל ניטור אוטומטי מתמשך ורציף מנקודת מבט של האקר של הספק המוערך, Panorays מאפשרת לחברות להאיץ באופן דרמטי את תהליך הערכת אבטחת המידע של שרשרת האספקה. מ-Panorays נמסר כי בשנה האחרונה חוותה צמיחה של 400%.

Panorays מגייסת הון Panorays מגייסת הון

 

"הגידול המשמעותי בתקינה ורגולציה בתחום הפרטיות, כדוגמת GDPR, CCPA, והגידול בסיכון בהתקפות על החברות דרך שרשרת האספקה והספקים, משנה את הדרך שחברות מתייחסות לפרטיות המידע ולאבטחת המידע של הספקים" מסר דן פטרוזו שותף ב Oak HC/FT "Panorays היא הפלטפורמה היחידה המאפשרת לחברות לשפר באופן מיידי וקל את חסינות הסייבר לאורך שרשרת האספקה בלי לפגוע בפעילות העסקית".

 

לפני כשנה חתמה החברה הישראלית על הסכם שיתוף פעולה עם ענקית הביטוח היפנית Sompo.

x