$
תשתיות

"פינוי-בינוי שמח": החל הפרויקט של רותם שני במתחם ברנדייס רעננה – כך זה נראה

רותם שני ברנדייס רעננה, מתחם מגורים יוקרתי בלבה הוותיק של רעננה, עתיד לשנות את מרכז העיר – ואת חיי תושביו. באחרונה נהרסו ארבעת המבנים הוותיקים במתחם, אחרי שני עשורים של עיכובים וקשיים תכנוניים וביורוקרטיים

יוליה אוחיון, דב כהן 09:3131.10.19

בשיתוף מערכת זירת הנדל"ן

 

"היום הזה באנו להגשים חלום, לתושבי השכונה, שחיכו לפרויקט הזה שנים רבות" – כך הכריז דידי ידידה, מנכ"ל חברת רותם שני בנאומו באירוע ההריסה שקיימה החברה.

 

מדובר בציון דרך היסטורי לא רק עבור דיירי המתחם ובעלי הדירות, כי אם גם בתולדות ההתחדשות העירונית ברעננה; לאחר שני עשורים של מהמורות, עיכובים, וחוסר נכונות מצד חברות יזמיות שונות ומתחלפות לקחת את הפרויקט תחת חסותן, הצליחה חברת רותם שני להוציא לדרך את חידוש המתחם במסגרת פרויקט התחדשות עירונית.

 

צפו באירוע ההריסה בברנדייס:


 

ניצול אופטימלי של המרחב

במסגרת הפרויקט, נהרסו ארבעה מבנים ותיקים, עם 54 דירות קיימות של כ- 75 מ"ר כל אחת. במקומם יקומו חמישה מבננים מודרניים עם 136 יח"ד חדשות. בעלי הדירות הקיימות יקבלו דירות של 99-97 מ"ר כל אחת.

 

חמשת המבננים יקיפו גינה בשטח של יותר מדונם, ויעוצבו על ידי משרד "לוטן אדריכלים". כן הם יזכו למיקסום החללים הפנימיים בידי משרד אדריכלות הפנים של ליאורה ניב פרומצ'נקו והאדריכלים רוני אביצור ועופר רוסמן מ"סטודיו xs".

 

בחברת רותם שני מדגישים כי בתכנון הדירות ניתן דגש לניצול אופטימלי של המרחב, תוך התייחסות לצרכים המדויקים של אוכלוסיות מגוונות דוגמת זוגות צעירים, משפחות עם ילדים מתבגרים וזוגות עם ילדים "שעזבו את הקן", במנעד רחב של דפוסי מגורים.

 

"האסטרטגיה שלנו מוכוונת לקוחות ודוגלת בפרסונליזציה של המוצר: אנו מבינים מיהם קהלי היעד שלנו, מה הם רוצים ואיך אנחנו מאפשרים להם להטביע את חותמם על הדירה", אמרה לזירת הנדל"ן דליה טוריסקי, סמנכ"לית השיווק ברותם שני.

 

נראה אפוא כי לאחר שנים ארוכות בתנאי מגורים דלים למדי, לדיירי מתחם ברנדייס נכון עתיד ורוד. כדי לשקף זאת, פנתה חברת רותם שני למאייר אביאל בסיל, אשר נתן ביטוי ויזואלי לעתיד המצפה לדיירי הפרויקט בתערוכת איורים שהוצגה באירוע. גם אנחנו היינו שם.

פאנל התחדשות עירונית בחולון
"תקווה למשפחות הוותיקות": מוטי ששון ועו"ד יוסי אומיד על מהפכת ההתחדשות בחולון
ראיון עם דליה עסיס שמאית המקרקעין ומתכננת הערים
דליה עסיס: "גביית היטל השבחה בסמיכות לרכבת הקלה – ענישה כפולה של בעלי הנכסים"