$
הייטק והון סיכון

שאול אולמרט עוזב את תפקיד מנכ"ל פלייבאז

הוא כיהן בתפקיד במשך שמונה שנים, ואת מקומו יתפוס תום פחיס, שהקים עמו את החברה; בהודעה שמסר לעובדיו, סיפר אולמרט שימשיך לתרום לצמיחת פלייבאז כנשיא, אך יתפנה גם לבלות יותר עם משפחתו

רפאל קאהאן 11:0110.10.19

שאול אולמרט, ממייסדי פלייבאז, עוזב את תפקיד המנכ"ל, בו כיהן מאז 2012. במייל שהעביר לעובדי החברה, מסר שימשיך להיות מעורב בעסקי החברה, אך לא ברמה יומיומית - בתפקידו החדש כנשיא פלייבאז. את כס המנכ"ל יתפוס תום פחיס, שותף מייסד בחברה.

 

 

לפי המכתב שהעביר אולמרט, התפקיד יאפשר לו לפעול ברמת המאקרו ולנסות לקדם את עסקיה של החברה מבחינת אסטרטגיית צמיחה. עוד הוסיף שינצל את התפקיד החדש כדי לבלות יותר זמן עם משפחתו לאחר "שמונה שנים אינטנסיביות".

 

שאול אולמרט שאול אולמרט צילום: אוראל כהן

 

 

על פלייבאז עברה תקופה לא פשוטה; החברה ביצעה סבב פיטורים של עשרות עובדים ביוני 2018 ועברה תהליך ארגון מחדש שנועד להגביר צמיחה העתידית. לא ברור אם המהלך הנוכחי מהווה תוצאה של התהליך הזה, אם כי לפי הערכות, קצב הצמיחה עדיין רחוק משמעותית מהציפיות ממנה. פלייבאז קמה ב-2012 וגייסה 66 מיליון דולר מויולה צמיחה, דיסני, Carmel Ventures ,Firstime, עודד ורדי, Saban Ventures ו-83North.

 

 

 

בשיחה עם כלכליסט בשנה שעברה, אמר אולמרט: "פלייבאז נמצאת בעיצומו של שינוי עסקי אסטרטגי, שנובע מזיהוי מנועי צמיחה חדשים ומתמורות גלובליות בשוק המדיה, וכולל שינוי של הרכב כוח האדם במשרדיה השונים. החברה - שעובדת כיום עם כ-16,000 אתרים מהמובילים בעולם, נמצאת במעבר מכלי אדיטוריאלי בעיקרו, לכלי שמשרת מפרסמים ביצירת תוכן שמעודד מעורבות משמעותית של הצרכן, מלמד את המפרסם על הצרכן שלו ומוביל לתוצאות מהגבוהות בשוק, תוך שיתוף פעולה עם אתרי התוכן המובילים בעולם".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x