$
מכשירים ומדריכים

סנאפ חשפה את Spectacles 3, משקפיים מצלמים משופרים

הדור השלישי של המשקפיים יופץ באופן מוגבל, כדי לצמצם את הפגיעה בחברה אם ייכשל כמו שני הדורות שקדמו לו; לספקטקלס 3 תהיה מצלמה משודרגת, גישה לפילטרי מציאות מוגברת בלעדיים, ותו מחיר כפול משל ספקטקלס 2

רפאל קאהאן 18:2913.08.19

סנאפ חשפה היום (ג') דור שלישי ל-Spectacles, משקפי שמש בעלי מצלמה. לפי דיווח של the Verge, הדור החדש כולל עיצוב חדש, מצלמת HD נוספת שמשפרת את איכות התמונה, וכלי מציאות מוגברת חדשים.

 

 

רוכשי המשקפיים יקבלו חבילת פילטרים תלת ממדיים בלעדית, והחברה מתכננת לאפשר למפתחים חיצוניים לבנות פילטרים נוספים עבור המוצר. בניגוד למשקפי גוגל גלאס - עוד מוצר דומה שכשל - הספקטקלס מציגים מתי מתבצע צילום וידאו, דרך נורית ייעודית ובולטת במיוחד. בנוסף, תפיץ סנאפ התקן עשוי קרטון שמתלבש על המשקפיים ומאפשר צפייה משותפת בסרטונים שצולמו דרכם, בדומה לגוגל קארדבורד.

 

משקפי ספקטקלס 3 משקפי ספקטקלס 3 צילום: Snap

 

 

סוללת הספקטקלס תאפשר להקליט כ-70 סרטונים ברזולוציית 1,216 על 1,216 פיקסל, ולצלם כ-200 תמונות ברזולוציית 1,642 על 1,642 פיקסל. מרחב האחסון עומד על ארבעה גיגה-בייט, ומאפשר שמירת כמאה סרטונים או כ-1,200 תמונות.

 

מה שלא השתנה הוא מנגנון ההעברה של התמונות או הסרטונים לסמארטפון בשביל לפרסם אותם ברשת החברתית. המשתמשים יצטרכו לסנכרן את המשקפיים בחיבור WiFi או בלוטות' לטלפון ולחכות בסבלנות שהמדיה תועבר אליו ומשם לחשבון הסנאפצ'ט שלהם.

 

 

 

כנראה שסנאפ למדה משהו מהדורות הקודמים, שנכשלו שניהם בשווקים: הספקטקלס 3 יושקו הפעם בהפצה מוגבלת. אלה יוצעו למכירה החל מנובמבר הקרוב במחיר של 380 דולר, פי שניים וחצי מהדור הקודם. סנאפ ערכה גם שינויים בתהליך הייצור, כך שתוכל להגדיל את שולי הרווח על המוצר; החלטה נבונה, בהתחשב בכך שהדור הראשון הוביל אותה למחיקת כ-40 מיליון דולר משוויה ב-2017.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x