$
נדל"ן מסחרי
האדר מובייל זירת הנדל"ן מעודכן

פרויקט סיטי סנטר של קבוצת מזרחי זכה בפרס WALLSTAR

30 פעילים בולטים בתחומי הנדל"ן קיבלו את הפרס השנתי בטקס שנערך בתחילת השבוע. רוני מזרחי: "עתיד שוק המגורים הוא בבנייה יוקרתית לגובה – במרכזי הערים"

רונן ניב 09:3019.06.19
הקבלן הוותיק רוני מזרחי, מנכ"ל קבוצת מזרחי ובניו ומי שמשמש נשיא לשכת הקבלנים בישראל, קיבל השבוע את פרס 2019 WALLSTAR על פרויקט סיטי סנטר. הפרס, יוזמת מגזין "דירה נאה" היוצא לאור מאז 2009 ועוסק בתחום הנדל"ן, מוענק זו השנה השלישית ל-30 האישים הבולטים בתחום האדריכלות, העיצוב והנדל"ן, ומחולק ל-10 קטגוריות.

 

לאירוע החגיגי שנערך ביום ראשון במתחם הטרמינל בפתח תקוה התייצבו כ-1,200 מוזמנים, בהם בכירי האדריכלים, המעצבים והיזמים הפעילים בשוק המקומי לצד ראשי חברות הנדל"ן הגדולות בארץ.

 

פרס WALLSTAR פרס WALLSTAR צילום: מזרחי ובניו

 

רשימת הזוכים כללה את היזמים עידו חג'ג' ומוטי קוזהינוף בקטגוריית הנדל"ן למגורים; האדריכלים שירלי דן, ורד ומוטי מלכה ודן והילה ישראלביץ – בקטגוריית אדריכלות מובילה; בפרס מיוחד על מפעל חיים זכתה האומנית אילנה גור, בזכות פועלה ותרומתה לענף העיצוב. את הפרס העניק לה ראש העיר המארחת, רמי גרינברג.

 

 

 

פרויקט סיטי סנטר של קבוצת מזרחי ובניו ממוקם במפגש הרחובות ניסנבאום, הקוממיות והעמל בבת ים, בסמוך לתחנה המרכזית של הקו האדום של הרכבת הקלה. במגרש המשתרע על 16 דונם ותוכנן על ידי האדריכלית לאה רובננקו, ייבנו שני מגדלי מגורים בני 50 קומות ו-864 דירות וכן מגדל משרדים בן 50 קומות עם כ-20 אלף מ"ר שטחי מסחר וכ-80 אלף מ"ר משרדים, תעסוקה ודיור מוגן. גם בית מלון ייבנה במתחם – Ho Mi סנטר, והוא יכיל 240 חדרי אירוח. מלון זה ישתרע על שטח של כ-15 אלף מ"ר, ובכך יהיה לאחד מהפרויקטים המלונאיים הגדולים בארץ.

 

רוני מזרחי מקבל את פרס WALLSTAR רוני מזרחי מקבל את פרס WALLSTAR צילום: מזרחי ובניו

 

קבוצת מזרחי ובניו פועלת כבר למעלה מ-60 שנה בשוק הבנייה בארץ ובחו"ל. מאחוריה שורה ארוכה של פרויקטים למגורים, מסחר, תעשייה, היי-טק ותיירות, הממצבים אותה כאחת מחברות היזמות והבנייה המובילות בישראל. כעת משווקת הקבוצה מגוון פרויקטים בירושלים, תל אביב, בת ים, חולון, חיפה, הוד השרון, רעננה ואבן יהודה. לאחרונה נכנסה הקבוצה גם לתחום המלונאות והיא תקים ארבעה בתי מלון בבת ים, כשבקנה פרויקט נוסף בתל אביב.

 

"סיטי סנטר יביא לחיזוק משמעותי של בת ים ולהפיכתה לאבן שואבת לאוכלוסייה חזקה המחפשת דיור יוקרתי ואיכותי", אמר מזרחי ל"כלכליסט" עם זכייתו בפרס. "עתיד שוק המגורים בישראל הוא בבנייה יוקרתית לגובה במרכזי הערים ובכניסות אליהן. הפרויקט הוא דוגמה ראשונה מסוגה בארץ למגדלי מגורים הבנויים בסטנדרטים הגבוהים והיוקרתיים ביותר, שלא באזור תל אביב-רמת גן.

 

פרויקט סיטי סנטר בבת ים. "סטנדרט גבוה, ללא פשרות" פרויקט סיטי סנטר בבת ים. "סטנדרט גבוה, ללא פשרות" הדמיה באדיבות קבוצת מזרחי ובניו

 

"קבוצת מזרחי ובניו יוזמת כעת עשרות פרויקטים בערים רבות ברחבי הארץ, שכולם נועדו לענות על הביקוש הרב לדירות ולבתי מלון. הפרויקטים האחרונים שאנו מובילים, שעלות רכישת הקרקעות בהם מסתכמת במאות מיליוני שקלים, מלמדים לא רק על עוצמת הקבוצה, אלא בעיקר על האמונה שלנו כי ניתן לקדם מיזמי בנייה בסטנדרט גבוה – מבלי להתפשר".

 

לכתבות נוספות היכנסו אל זירת הנדל"ן >>

פאנל התחדשות עירונית בחולון
"תקווה למשפחות הוותיקות": מוטי ששון ועו"ד יוסי אומיד על מהפכת ההתחדשות בחולון
ראיון עם דליה עסיס שמאית המקרקעין ומתכננת הערים
דליה עסיס: "גביית היטל השבחה בסמיכות לרכבת הקלה – ענישה כפולה של בעלי הנכסים"