$
נדל"ן מסחרי
האדר מובייל זירת הנדל"ן מעודכן

רשת מודי מצטרפת לדיזיין סיטי: תקים סניף במתחם בכ-5 מיליון שקל

רשת הענק שכרה שטח של יותר מ-1,000 מ"ר במתחם דיזיין סיטי הנבנה במישור אדומים שמצפון לבירה. בתוך כחצי שנה מתחילת השיווק כבר קבעו את מקומן במתחם יותר מ-50 חברות ורשתות מתחום עיצוב הבית

רונן ניב 09:1414.06.19

בשיתוף מערכת זירת הנדל"ן

 

מתחם דיזיין סיטי באזור התעשייה והמסחר של מישור אדומים ממשיך למתג את עצמו כדבר הבא בתחום עיצוב הבית בישראל, ולנקז אליו את השחקנים המרכזיים בתחום. האחרון שבהם הוא רשת מודי (MODY), מהרשתות המובילות בארץ בתחום הקרמיקה והריצוף. הרשת, המגיעה ראשונה למטרופולין ירושלים, חתמה על הסכם שכירות לטווח ארוך בחלל ששטחו למעלה מאלף מ"ר.

 

מרשת מודי נמסר כי על רקע הגידול בהיקפי הבנייה והקמתם המתוכננת של עשרות אלפי יחידות דיור במהלך השנים הקרובות בירושלים וסביבתה, מייצר מתחם דיזיין סיטי הזדמנות יוצאת דופן להרחבת הפעילות. במודי רואים בסניף החדש את אחד העוגנים של הרשת, ובטוחים כי הוא ימשוך אליו קונים ומבקרים לא רק מאזור הבירה אלא גם מכל רחבי הארץ.

 

 

בהקמת הסניף עתידה מודי להשקיע סכום של יותר מ-5 מיליון שקל, והיא תשלב בו לראשונה אמצעים טכנולוגיים ופורצי דרך בתחום הקרמיקה. במהלך זה מצטרפת מודי לשורה ארוכה של חברות ורשתות שיהיו חלק מהמתחם המתגבש, כשעד כה, בתוך כחצי שנה בלבד מתחילת השיווק, כבר השכירה דיזיין סיטי שטחים ליותר מ-50 מותגים מתחום עיצוב הבית. רבים מאותם מותגים עתידים להשיק במתחם חנויות קונספט ייחודיות.

העבודות בדיזיין סיטי. "מושך אליו רשתות שבעבר נמנעו מלפעול באזור ירושלים" העבודות בדיזיין סיטי. "מושך אליו רשתות שבעבר נמנעו מלפעול באזור ירושלים"

 

"ההגעה של רשת מודי לדיזיין סיטי, השמה דגש נרחב על ההיבט הטכנולוגי והחדשני, תקפיץ את המתחם בעוד מדרגה ותיצור ללקוחות חוויה שטרם היתה בישראל", מצהירה פנינה רווח, סמנכ"לית השיווק בדיזיין סיטי. לדבריה, "המתחם החדש מושך אליו רשתות שבעבר נמנעו מלפעול באזור ירושלים. הצעד הזה מעיד על שינוי תפישתי ועל כך שמרכז הכובד עובר כעת לבירה. מי שרוצה להיות חלק מהמהפכה בתחום עיצוב הבית ולהיות גורם מעורב ומשפיע מגיע לכאן, והביקושים בהתאם".

 

חלק מקסמו של מתחם דיזיין סיטי נמצא בכבישים: המתחם ייהנה מפרויקט הענק של משרד התחבורה בצומת הגבעה הצרפתית בצפון ירושלים, שעלותו למעלה ממיליארד שקל. הפרויקט יחבר עם השלמתו ב-2023 את מישור אדומים לעיר הגדולה, כך שהנסיעה אל המתחם וממנו אל כל קצוות ירושלים תעמוד בממוצע על 15-10 דקות. לבאים מאזור תל אביב תתקצר הנסיעה ל-45 דקות עד שעה.

 

גם ראש העיר מעלה אדומים, בני כשריאל, מודע לחשיבות הדבר: "הפרויקט עתיד לשנות את פני התחבורה באזור, ועם השלמתו תתאפשר נסיעה חלקה לדיזיין סיטי ומישור אדומים לבאים הן מירושלים והן מתל אביב, ללא אף רמזור".

 

מהפכה בתרבות הצריכה

מאחורי דיזיין סיטי עומדת חברת קס גרופ, המתמחה בהקמת מתחמי בוטיק בארץ ומעבר לים. שטח המגרש עליו מוקם המתחם הוא כ-55 דונם ושטחו הבנוי של הפרויקט הוא כ-90 אלף מ"ר – מהם 38 אלף מ"ר שטחי מסחר ו-5,000 מ"ר שטחי הסעדה. למתחם גם חניון הכולל כ-1,400 מקומות חנייה.

 

דיזיין סיטי. עתיד לשרת בשנים הבאות למעלה מ-1.5 מיליון איש דיזיין סיטי. עתיד לשרת בשנים הבאות למעלה מ-1.5 מיליון איש הדמיה: 3DVISION

 

העבודות במתחם כבר מתקדמות בקצב מואץ, כשעם סיומן הוא יחולק לשלושה אזורים עיקריים. האזור המרכזי יתמקד בתחום עיצוב הבית עם היצע נרחב של ריהוט, כלי מטבח, ריצוף ופרקטים, קרמיקה, טקסטיל, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה. אזור נוסף, המעוצב בהשראה אמריקאית, יכלול מסעדות יוקרה ובתי קפה. גולת הכותרת של אזור זה היא הפיאצה – שטח ההסעדה המקורה שיהיה העתק מדויק של מלון הוניז'ן הנודע מלאס וגאס, שיכלול אטרקציות דוגמת אגמון מלאכותי עם מיני-גונדולות משייטות, שמיים כחולים מצוירים שיעניקו תחושת של אור יום לכל אורך שעות היממה וכן טכנולוגיה חדשנית להזזת עננים. אזור שלישי של המתחם ירכז משרדי אדריכלים מובילים.

 

"חשוב להסתכל על הנתונים ולהבין: דיזיין סיטי הולכת לשרת בשנים הבאות אוכלוסייה המונה יותר מ-1.5 מיליון איש", מסכמת רווח. "מתרומם כאן מתחם בסטנדרט שונה מכל מה שהכרנו, שעתיד לשנות את תרבות הצריכה בכל מטרופולין ירושלים".

 

לכתבות נוספות היכנסו אל זירת הנדל"ן >>

 

פאנל התחדשות עירונית בחולון
"תקווה למשפחות הוותיקות": מוטי ששון ועו"ד יוסי אומיד על מהפכת ההתחדשות בחולון
ראיון עם דליה עסיס שמאית המקרקעין ומתכננת הערים
דליה עסיס: "גביית היטל השבחה בסמיכות לרכבת הקלה – ענישה כפולה של בעלי הנכסים"
עוד בזירת הנדל"ן