$
פרויקטים

פרויקט תמ"א 38/2 ביוזמת בעלי הדירות יוצא לדרך בתרפ"ב 10 רמת גן

חברת אורבן נדל"ן תבנה במקום הבניין שנהרס בניין חדש בן 9 קומות

בשיתוף אורבן נדל"ן 15:1111.02.19
פרויקט הריסה ובניה שקודם ביוזמת בעלי הדירות בשיתוף עם חברת אורבן נדל"ן יוצא לדרך ברחוב תרפ"ב 10 ברמת גן. לאחרונה התקיים אירוע הריסת הבניין אשר קיבל היתר בניה לפני כחצי שנה. חברת אורבן נדל"ן המקדמת את הפרויקט תבנה במקום הבניין שנהרס בניין חדש בן 9 קומות במסגרת הליך תמ"א 38/2.

 

הבניין אשר נבנה בתחילת שנות ה 70 זקוק לטיפול יסודי וחידוש תוכנן בתחילת דרכו לעבור הליך תמ"א 38/1 וכאשר ניסיון זה כשל חברת אורבן נדל"ן נכנסה לתמונה ותכננה פרויקט הריסה ובניה. אירוע ההריסה התקיים במעמד בעלי הדירות וחברת אורבן נדל"ן המבצעת את הפרויקט.

 

ד"ר מנחם שטרן, בעל דירה בפרויקט סיפר: " אני מאוד מתרגש היום. לאחר שבע שנים בהם אנחנו מנסים לקדם את הפרויקט ההריסה של הבניין מסמלת את תחילת הדרך לבניית בניין חדש. אני הייתי בין היוזמים של הפרויקט כיוון שראיתי שהבניין זקוק לשדרוג וחידוש ושיפור של איכות חייהם של הדיירים. הבניין נמצא בשכונה טובה ושקטה עם גישה נוחה ליציאה מהעיר ואין ספק ששדרוג הבניין יעלה את ערכי הדירות. כיום אני מתגורר בנתניה ובהחלט שוקל את האפשרות לעבור לגור פה כשהדירה החדשה תהיה מוכנה". את הדיירים מייצג עורך הדין אליעד גל-עם, משרד עו"ד יעקב פרצוב.

תרפ"ב 10 ר"ג תרפ"ב 10 ר"ג

 

הבניין החדש, כאמור יכלול 27 דירות ב 9 קומות, מתוכן 18 דירות חדשות. הדירות בנות 3,4 חדרים וכוללות מרפסות שמש מפנקות, דירת גן 4 חדרים ושני פנטהאוזים בני 4 חדרים. בעלי הדירות בבניין יקבלו תוספת של כ 10 מ"ר לשטח הדירה ומרפסת בשטח של 8-10 מ"ר. על תכנון הפרויקט אמון משרד האדריכלים C.P.S.L . שיווק הפרויקט החל לפני כחצי שנה והחברה מוסרת כי בשלב זה נמכרו 50% מהדירות. מחירי הדירות בפרויקט עומדים על החל מ 2.350 מיליון ש"ח לדירת 4 חדרים. סיום העבודות ואכלוס הדירות צפוי בעוד כשנתיים. חברת אורבן נדל"ן בעלת ותק וניסיון של מעל 20 שנה בתחום הנדל"ן. החברה נחשבת למובילה בהיקף פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית עם כ -70 פרויקטים באזור המרכז והשרון, כאשר חלקם כבר מאוכלסים או בשלב בניה מתקדמת.

 

רחוב תרפ"ב השקט והאיכותי נמצא בשכונת הראשונים, שכונה וותיקה, איכותית ומבוקשת במיקום מרכזי ברמת גן. ממוקמת בסמיכות למרכז העסקים של רמת גן, למרכזים מסחריים, מרכזי פנאי ותרבות, מוסדות חינוך וצירי תנועה נוחים.

 

דוד זהבי מנכ"ל משותף חטיבת התחדשות עירונית של אורבן נדל"ן: "רמת גן היא אחת הערים המובילות בהתחדשות עירונית כך שהשכונות הוותיקות בעיר מקבלות הזדמנות להתחדש הן בבנייה חדשה, איכותית ואסתטית והן באוכלוסייה חדשה שתתגורר בה. אני מברך על תחילת עבודות הבניה, מדובר בפרויקט בוטיק מעוצב עם דירות מפוארות, המצטרף לשורת הפרויקטים אותם מקדמת החברה שלנו באזור המרכז והשרון. הפוטנציאל להתחדשות עירונית בעיר ובאזור מרכז בכלל גדול מאוד ואני מאמין שנקדם פרויקטים נוספים שיחדשו את פני האזור".

 

בחזרה לערוץ התחדשות עירונית >>

 

x